O nas

Księgarnia Edukacyjna.pl Materiały edukacyjne dla nauczycieli rodziców pedagogów

Księgarnia Edukacyjna - edukacyjna.pl

Pierwsza księgarnia edukacyjna w Polsce, w której ofercie znajdowały się poradniki metodyczne do podręczników wszystkich polskich Wydawnictw. Początki działalności księgarni sięgają 1995 roku i malutkiej księgarenki w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie, przy ul. Garbarskiej 1 w Krakowie. Kolejne lata i reforma edukacji były przyczynkiem do rozszerzenia swojej działalności w internecie (więcej o historii księgarni)

Edukacja przyjazna dziecku i nauka poprzez zabawę

Księgarnia Edukacyjna.pl służy swoją ofertą nauczycielom, pedagogom, rodzicom i dzieciom. W swojej ofercie proponujemy pomoce logopedyczne, poradniki metodyczne, pomoce dydaktyczne dla terapeutów, gry i zabawy ruchowe, propozycje inscenizacji i teatrzyków, gry i zabawki logiczne. Oferta obejmuje wiele innych materiałów, które mają służyć w prawidłowym rozwoju dziecka.

Specjalne potrzeby edukacyjne

Księgarnia Edukacyjna.pl proponuje również ofertę wydawniczą dotyczącą autyzmu, zespołu Aspergera, nadpobudliwości ruchowej, niepełnosprawności i wiele innych pomocy, które wspomagają rodziców i terapeutów w ich szczególnych potrzebach.

Pomoce dydaktyczne

Nauka czytania i pisania, ortografii, nauka tabliczki mnożenia czy wprost nauka poprzez zabawę nie będzie trudnością z ofertą, którą proponuje księgarnia edukacyjna.pl

Dlaczego zakupy w księgarni edukacyjna.pl ?

Bo tworzą ją ludzie z pasją, dla których zadowolenie Klienta jest sprawą pierwszorzędną !