Puzzle i układanki

Nowy
Uczmy się: Emocje
W dostawie
Idealna zabawka dla dzieci, która pozwala na rozwijanie umiejętności emocjonalnych i percepcyjnych w atrakcyjny sposób. Dzięki różnorodnym obrazkom i kartom z pytaniami, dzieci mogą nauczyć się rozpoznawać i nazywać swoje emocje, rozwijać empatię i zrozumienie innych ludzi, a także doskonalić zdolności percepcyjne i logiczne.
51,70 zł
Pucio. Plan dnia
W dostawie
Zaplanujcie swój dzień razem z Puciem, korzystając z poręcznej tablicy i 48 magnesów z obrazkami ukazującymi codzienne czynności znane każdemu dziecku! Dodatkowo w pudełku znajdziecie 4 magnesy symbolizujące pory dnia oraz 7 magnesów z nazwami dni tygodnia.
99,99 zł
-15%
Układanka dla najmłodszych. Owoce i warzywa
W magazynie
Układanka opiera się na zasadzie nauki poprzez zabawę i na ważnym elemencie samokontroli. Rozwiązując zadanie dziecko jednocześnie samo sprawdza jego poprawność.
39,95 zł
47,00 zł
Raz, dwa, trzy
W dostawie
Kolorowa układanka, która uczy liczyć najmłodsze dzieci.
29,90 zł
Poznaję emocje. Ekogra pamięciowa
W dostawie
Doskonała gra edukacyjna dla dzieci już od 2 roku życia, która sprawdzi się nie tylko do nauki nazywania emocji i kształtowania empatycznych postaw ale również ćwiczenia pamięci.
33,53 zł
Tangram mini
W dostawie
Tangram mini to przenośna wersja klasycznej gry. 60 wyzwań w instrukcji, tysiące kombinacji.
19,10 zł
Kapitan Nauka. Układam i poznaję. Zawody
W dostawie
Układanki dla przedszkolaków, dzięki którym poznają osoby wykonujące różne profesje oraz charakterystyczne elementy niezbędne do wykonywania pracy.
29,90 zł
Kapitan Nauka. Układam i poznaję. Emocje
W dostawie
Puzzle dla przedszkolaków, które pomogą dziecku w rozpoznawaniu i nazywaniu emocji oraz zapewnią wsparcie rozwoju emocjonalnego i intelektualnego przez zabawę.
29,90 zł
-13%
Trop Misie
W dostawie
Wspaniała gra dla Waszego Malucha!
26,01 zł
29,90 zł
-15%
6-mino - sześciokąty
W dostawie
Świetny trening spostrzegawczości i refleksu.
59,47 zł
69,96 zł