Zabawki

Pucio. Plan dnia
W dostawie
Zaplanujcie swój dzień razem z Puciem, korzystając z poręcznej tablicy i 48 magnesów z obrazkami ukazującymi codzienne czynności znane każdemu dziecku! Dodatkowo w pudełku znajdziecie 4 magnesy symbolizujące pory dnia oraz 7 magnesów z nazwami dni tygodnia.
99,99 zł
Pucio. Historyjki obrazkowe
W magazynie
Zabawka edukacyjna - 36 obrazków, z których można ułożyć 12 historyjek. Skierowana jest do dzieci, które ukończyły 2. rok życia.
44,90 zł
Gra sensoryczna. Mistrz konstrukcji. Secret Pocket
W dostawie
Gra odwołuje się do uniwersalnych zabaw w odgadywanie kształtów, które są podstawowymi grami wieku dziecięcego, rozwijającymi koncentrację i zmysł dotyku.
125,60 zł
Gra sensoryczna. Tangram Pop Art. Secret Pocket
W dostawie
Gra wzorowana jest na znanych łamigłówkach typu tangram, które od stuleci wciągają do zabawy dzieci i dorosłych rozwijając połączenia neuronowe w mózgu i dając wiele satysfakcji z osiągniętego efektu.
125,60 zł
EmoPacynki na palec (1 z 10 wzorów)
W magazynie
EmoPacynki na palec będą pomocne w trakcie rozmów o emocjach.
Pacynki mogą być wykorzystywane zarówno w zabawach domowych, jak i w terapii logopedycznej,...
5,00 zł
Rozciągliwy piesek - gniotek
W magazynie
Piesek - gniotek, wykonany jest z miękkiego i miłego w dotyku materiału, który bardzo łatwo się zgniata i rozciąga. Zabawkę można dowolnie zgniatać w...
18,00 zł
-15%
Magnesiaki. Afryka dzika
W dostawie
Magnesiakito zestaw tematycznych obrazków, powleczonych magnetyczną folią na odwrocie. Dzięki temu obrazki można układać nie tylko na stole lub podłodze,...
30,59 zł
35,99 zł