Ćwiczenia i pomoce logopedyczne

Nowy
Ćwiczenia logopedyczne z głoską S
W dostawie
Książeczka edukacyjna skierowana do logopedów i rodziców, którzy chcą pomóc dziecku z wadą wymowy seplenienie. Zadania w książeczce obejmują ćwiczenia głoski w różnych kontekstach, a dołączone naklejki stanowią nagrodę za poprawne wykonanie zadań.
12,26 zł
Nowy
Ćwiczenia logopedyczne z głoską K
W dostawie
Książeczka edukacyjna skierowana do logopedów i rodziców, którzy chcą pomóc dziecku z wadą wymowy kappacyzm. Zadania w książeczce obejmują ćwiczenia głoski w różnych kontekstach, a dołączone naklejki stanowią nagrodę za poprawne wykonanie zadań.
10,00 zł
Nowy
Dzielę i łączę litery, sylaby, wyrazy
W magazynie
Ćwiczenia dla młodzieży i dorosłych z trudnościami językowymi.Tekst opisuje publikację zawierającą różnorodne ćwiczenia usprawniające funkcje językowe i poznawcze, dedykowane osobom z zaburzeniami językowymi oraz dzieciom i młodzieży. Zadania mają na celu poprawienie koncentracji uwagi, percepcji, koordynacji ruchowej i myślenia matematycznego.
19,90 zł
Lornetka Karolka
W magazynie
Materiał wyrazowo-obrazkowy do utrwalania prawidłowej wymowy głosek L, R.
29,00 zł
Gesty artykulacyjne
W dostawie
Książka przeznaczona jest dla dzieci z wadami wymowy, opóźnieniem rozwoju mowy, alalią, afazją, uszkodzeniem słuchu, a także w sytuacji zaburzeń słuchu fonemowego i trudności w nauce czytania.
20,00 zł
Mównica logopedyczna. Cicha ćma. Utrwalanie głoski Ć
W magazynie
Zeszyt logopedyczny opracowany z myślą o uczestnikach terapii logopedycznej, u których wywołano lub skorygowano głoskę [ć], oraz o tych, którzy wymagają utrwalania tej głoski.
25,00 zł
Rodzinne czytanki logopedyczne. 3-5 lat
W dostawie
Ciekawe i kreatywne ćwiczenia, które utrwalą u dziecka prawidłową wymowę poszczególnych głosek jeszcze na etapie przedszkolnym.
10,70 zł