Lista produktów marki Epideixis

PUS. Sylaba, wyraz, zdanie 3
W magazynie
Trzecia część nowej serii książeczek PUS przeznaczonych do rozwijania i doskonalenia u dzieci umiejętności samodzielnego, płynnego czytania.
21,50 zł
PUS. Sylaba, wyraz, zdanie 2
W magazynie
Druga część nowej serii książeczek PUS przeznaczonych do rozwijania i doskonalenia u dzieci umiejętności samodzielnego, płynnego czytania.
21,50 zł
PUS. Sylaba, wyraz, zdanie 1
W magazynie
Pierwsza część nowej serii książeczek PUS przeznaczonych do rozwijania i doskonalenia u dzieci umiejętności samodzielnego, płynnego czytania.
21,50 zł
Układanka dla najmłodszych. Owoce i warzywa
W magazynie
Układanka opiera się na zasadzie nauki poprzez zabawę i na ważnym elemencie samokontroli. Rozwiązując zadanie dziecko jednocześnie samo sprawdza jego poprawność.
47,00 zł
PUS. Opóźniony rozwój mowy 4
W magazynie
"Opóźniony rozwój mowy 4. Pierwsze słowa: jedzenie" to 4. część nowej serii książeczek PUS, przeznaczona głównie dla dzieci, którym nauka mówienia z różnych powodów przychodzi z trudem.
21,50 zł
PUS. Gimnastyka wzroku i umysłu 1
W magazynie
Książeczka PUS z ćwiczeniami, których celem jest doskonalenie percepcji wzrokowej i jednocześnie logicznego myślenia; książeczka przeznaczona jest dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym i starszych.
21,50 zł
-10%
Namyślanki wzrokowe 1 PUS
W magazynie
Namyślanki wzrokowe 1 to książeczka PUS z ćwiczeniami doskonalącymi percepcję wzrokową, przeznaczona głównie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, a także starszych dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
19,35 zł
21,50 zł
Namyślanki wzrokowe 2 PUS
W magazynie
Namyślanki wzrokowe 2 to kontynuacja części 1, zawierającej ćwiczenia doskonalące percepcję wzrokową u dzieci w wieku wczesnoszkolnym, jak i u starszych dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
21,50 zł
Logopedyczne potyczki 5 PUS. Głoski K-G
W magazynie
Logopedyczne potyczki 5. Głoski K-G to kolejna już część znanej i lubianej serii książeczek PUS, adresowanej do dzieci starszych z ćwiczeniami doskonalącymi prawidłową artykulację głosek już wywołany
21,50 zł
Emocje dziecka 1 PUS. Co czuję? Co czujesz? Co czujemy?
W magazynie
Książeczka PUS adresowana do dzieci w wieku wczesnoszkolnym, jak i do dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, której celem jest nauka rozpoznawania i nazywania emocji własnych oraz innych osób.
21,50 zł
PUS. Opóźniony rozwój mowy 2
W magazynie
"Opóźniony rozwój mowy 2. Pierwsze słowa: zwierzęta" to 2. część nowej serii książeczek PUS, przeznaczona głównie dla dzieci, którym nauka mówienia z różnych powodów przychodzi z trudem.
21,50 zł