Lista produktów marki Harmonia

Nowy
Dzielę i łączę litery, sylaby, wyrazy
W magazynie
Ćwiczenia dla młodzieży i dorosłych z trudnościami językowymi.Tekst opisuje publikację zawierającą różnorodne ćwiczenia usprawniające funkcje językowe i poznawcze, dedykowane osobom z zaburzeniami językowymi oraz dzieciom i młodzieży. Zadania mają na celu poprawienie koncentracji uwagi, percepcji, koordynacji ruchowej i myślenia matematycznego.
19,90 zł
Nowy
Budowanie komunikacji i samodzielności u dzieci w spektrum autyzmu
W dostawie
Książka przedstawiająca różne przypadki dzieci z autyzmem i ich trudności z rozwojem mowy, oraz proponująca strategie i cele terapeutyczne dla każdego indywidualnego dziecka. Skierowana do logopedów, terapeutów, nauczycieli oraz rodziców, którzy chcą pomóc dziecku z autyzmem w rozwijaniu jego umiejętności językowych i umożliwieniu mu skutecznej komunikacji z innymi.
59,00 zł
Nowy
Logopedia wieku rozwojowego
W magazynie
Książka jest specjalistycznym przewodnikiem po kluczowych dyscyplinach naukowych związanych z logopedią i zawiera praktyczne wskazówki dotyczące diagnozy i terapii zaburzeń komunikacji u dzieci. Jest skierowana do początkujących logopedów i neurologopedów, jak również do doświadczonych specjalistów chcących poszerzyć swoją wiedzę.
99,00 zł
W stronę samodzielności
W magazynie
Materiały do oceny i nauczania czynności samoobsługowych u osób z autyzmem, niepełnosprawnością intelektualną lub niepełnosprawnością złożoną.
85,00 zł
Ja i moje uczucia
W magazynie
Przewodnik dla dzieci, które chcą lepiej rozumieć i wyrażać emocje.
49,50 zł
Lornetka Karolka
W magazynie
Materiał wyrazowo-obrazkowy do utrwalania prawidłowej wymowy głosek L, R.
29,00 zł