Lista produktów marki Oficyna Wydawnicza Impuls

Nowy
Uwolnić szkołę od systemu klasowo-lekcyjnego
W dostawie
Książka porusza kwestię negatywnych skutków tradycyjnego modelu nauczania, jakim jest system klasowo-lekcyjny. Autorzy proponują alternatywne podejście, które uwzględnia indywidualne potrzeby uczniów i daje im większą swobodę w kształtowaniu swojego procesu edukacyjnego.
74,00 zł
Nowy
Kultura szkoły Montessori w XXI wieku
W dostawie
Książka jest polecana dla osób zainteresowanych alternatywnymi formami edukacji, wolnością w kształceniu oraz wychowaniem dojrzałych, empatycznych jednostek. Publikacja nie tylko przedstawia teorię pedagogiki Marii Montessori, ale także omawia praktyczne aspekty jej wdrażania w szkole.
75,00 zł
Nowy
Edukacja muzyczna dzieci z perspektywy pedagogicznej i profilaktyczno-terapeutycznej
W dostawie
Publikacja proponuje różne metody nauczania i terapeutyczne podejście do edukacji muzycznej, która może korzystnie wpłynąć na rozwój dzieci w różnych etapach życia. Jest to cenne źródło wiedzy dla nauczycieli i terapeutów, którzy poszukują skutecznych i atrakcyjnych rozwiązań naukowo-metodycznych, a muzyka jest ważnym narzędziem rozwoju emocjonalnego, społecznego i kulturowego dziecka.
48,00 zł
Nowy
Pozwól mu się zagubić
W dostawie
Książka dotyczy różnych aspektów samodzielności i poczucia własnej wartości u osób z niepełnosprawnością intelektualną, zawiera praktyczne porady i materiały do indywidualnej pracy oraz wywiady z ekspertami. Jest to wartościowe źródło wiedzy dla rodziców, opiekunów, nauczycieli i innych osób związanych z tą grupą.
50,00 zł
Nowe przygody zwierzaków z Doliny Futrzaków
W dostawie
Zbiór bajek psychoedukacyjnych i terapeutycznych. Kontynuacja perypetii niezwyczajnych psiaków, które mierzą się ze zwyczajnymi problemami niejednego dziecka. 
54,00 zł
Przedziwne przygody zwierzaków z Doliny Futrzaków
W dostawie
Zbiór bajek psychoedukacyjnych i socjoterapeutycznych dla dzieci w wieku szkolnym (może być też dla młodszych), w których bohaterami są zwierzęta i ich sekrety.
44,00 zł
Dziennik zajęć pedagoga specjalnego
W dostawie
Dziennik zajęć pedagoga specjalnego przeznaczony dla pedagoga specjalnego, psychologa, terapii SI, rehabilitanta ruchowego...
57,00 zł
Jak rozpocząć pracę terapeutyczną z małym dzieckiem?
W dostawie
Poradnik wiedzy dla terapeutów rozpoczynających pracę z dziećmi z deficytami rozwojowymi, niepełnosprawnościami i innymi zaburzeniami rozwoju dzieci w wieku od 5 do 10 roku życia.
38,00 zł
Moje łatwe głoski
W dostawie
Książeczka zawiera trzydzieści wierszyków z wyrazami zawierającymi głoski szumiące, ciszące, syczące, zmiękczenia ń i ni oraz głoskę r.
28,00 zł