Olo i Awa. Logopedyczna zabawa. Szlaki
Monika Skikiewicz
Olo i Awa wyruszają w góry, gdzie czeka ich mnóstwo przygód i logopedycznych zabaw. Dzieci, wraz z bohaterami, poznają oznaczenia szlaków, odkrywają górskie schroniska i wykonują ćwiczenia wspierające mowę oraz motorykę. Seria łączy naukę z zabawą, rozwijając język i wyobraźnię najmłodszych poprzez angażujące zadania i wspólne czytanie.
Olo i Awa. Logopedyczna zabawa. Szlaki - Monika Skikiewicz - Media Rodzina
Olo i Awa. Logopedyczna zabawa. Szlaki to już szósta część serii stworzonej przez Monikę Skikiewicz – znaną i cenioną animatorkę.
Tym razem Olo i Awa wyruszają z rodzicami w góry! Będą podziwiać malownicze widoki, oddychać rześkim górskim powietrzem i z energią przemierzać szlaki. Po drodze dowiedzą się, jak oznakowane są szlaki i czym jest górskie schronisko. Przy okazji wykonają wiele logopedycznych ćwiczeń, a mali czytelnicy poćwiczą języki, buzie i rączki razem z nimi – bo nauka przez zabawę to najlepszy sposób na rozwój!
Seria Olo i Awa. Logopedyczna zabawa
Olo, Awa i ich wesoła rodzinka zapraszają do wspólnej przygody! Czekają na Was ciekawe opowieści z ich codziennego życia, a także mnóstwo zabawy: śpiewanie, rysowanie, zgadywanie i pokazywanie!
Nie każdy wie, że rozwój językowy dziecka jest ściśle powiązany z jego rozwojem motorycznym. Gdy maluch manipuluje rączkami, pobudza te obszary mózgu, które odpowiadają za ruch, a co za tym idzie – aktywizuje także ośrodek mowy. Seria Olo i Awa doskonale wykorzystuje to połączenie. Znajdziecie tu obrazki do oglądania, słowa do powtarzania i ćwiczenia do wykonania, które angażują zarówno buzię, język, jak i rączki.
Wspólne czytanie, zabawy i proste zadania wspierają rozwój dziecka, wzmacniają więzi, pobudzają wyobraźnię i stymulują mowę. Klaśnij tyle razy, ile masz lat, przewróć stronę i daj się porwać przygodzie pełnej śmiechu i nauki!
Monika Skikiewicz
to pedagożka i filololożka, a od 11 lat praktykująca logopedka. Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza. Dzieciom znana jest jako animatorka Bajanka. Jej nieodłącznymi atrybutami są uśmiech i energia, a sama Monika to mistrzyni promowania czytelnictwa poprzez zabawę. Jej celem jest dawanie radości innym, w czym z pewnością pomaga jej szeroki uśmiech i pozytywne nastawienie. Monika uwielbia pracę z dziećmi, które chętnie zaraża entuzjazmem i radością. W książkach odnajduje całe mnóstwo inspiracji. Od 2016 roku tworzy jako Bajanka i prowadzi warsztaty m.in. wokół takich znanych postaci jak Kicia Kocia czy Żubr Pompik. Od dawna marzyła o stworzeniu własnej postaci, która zapewni dzieciom naukę poprzez zabawę. Tak właśnie powstała Awa! Jako pierwszy poznał ją Tomasz Samojlik. Chyba mu się spodobała, bo podjął się jej narysowania!
- Producent
- Media Rodzina
- Autor
- Monika Skikiewicz
- Data premiery
- 2025
- ISBN
- 9788382659856
- Format
- 192x192
- Stron
- 24
- Okładka
- miękka
- Nr katalogowy
- 36864
- Ilustracje
- Tomasz Samojlik
Informacje o Producencie
Nazwa: Media Rodzina
Adres: ul. Pasieka 24
Kod pocztowy: 61-657
Miasto: Poznań
Telefon: 61 827 08 60
Email: wydawnictwo@mediarodzina.pl
feedback Zgłoś komentarz