Superpamięć dla dzieci
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Superpamięć dla dzieci

Publikacja zawiera różne ćwiczenia, dzięki którym wzmocnisz pamięć, wytrenujesz spostrzegawczość i poprawisz koncentrację.

34,90 zł Brutto

33,24 zł Netto

new_releases W dostawie
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Superpamięć dla dzieci

Publikacja zawiera różne ćwiczenia, dzięki którym:

  • wzmocnisz pamięć,
  • wytrenujesz spostrzegawczość,
  • poprawisz koncentrację.

Razem z Tobą w treningu będzie brał udział Móżdżek, nasz wspólny przyjaciel, który pomoże Ci w rozwiązywaniu zadań, a czasem opowie jakąś ciekawą historię ułatwiającą zapamiętanie nowej informacji. W książce znajdziesz ponad sto różnorodnych ćwiczeń, a na jej końcu - odpowiedzi do niektórych z nich.

Dobra pamięć

to podstawa. Że w szkole, to wiadomo - kto sprawniej zapamiętuje, ten ma lepsze oceny, nawet jeśli nauce poświęca niewiele czasu. Ważna jest także w domu, w relacjach z przyjaciółmi i kolegami. Lubimy tych, którzy wiedzą, jak mamy na imię, nawet jeśli spotkaliśmy ich wcześniej tylko raz. Doceniamy, gdy ktoś pamięta o naszych urodzinach i zawsze na czas składa nam z tej okazji życzenia. Szukamy kontaktu z tymi, którzy są "dobrze poinformowani". Przykłady można mnożyć, ale jedno jest pewne: świat oczekuje od nas dobrej pamięci. Na szczęście da się ją wyćwiczyć tak samo, jak trenuje się mięśnie. Jeśli chcesz dobrze radzić sobie w szkole i życiu, być mądry i zdolny, jeśli marzysz o tym, by zapamiętywanie nowych informacji przychodziło Ci bez wysiłku, ta książka jest właśnie dla Ciebie!

Paulina Mechło

wybitna, skuteczna, uzdolniona i genialna psycholożka, neurokognitywistka i autorka wielu znakomitych książek. Laureatka Nagrody Teofrasta. Współtworzy innowacyjny portal psychologiczno-kulturoznawczy poświęcony zdrowiu psychicznemu.

Roksana Kosmala

psycholog, neurokognitywista, logopeda, pedagog, psycholog transportu. Założycielka Przedszkola dla Dzieci z Autyzmem i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "Laudame". Prowadzi diagnozę i terapię dzieci, młodzieży i osób, konsultacje dla rodziców oraz warsztaty i szkolenia z tematyki autyzmu i zespołu Aspergera.

Sensus
9788383222349
9788383222349
9788383222349
Wydawnictwo
Sensus
Autor
Paulina Mechło, Roksana Kosmala
Data premiery
2022
ISBN
9788383222349
Format
158x235
Stron
128
Okładka
miękka
Nr katalogowy
33996
Zobacz także
chat Komentarze (0)