Logopedia wieku rozwojowego
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Logopedia wieku rozwojowego

Książka jest specjalistycznym przewodnikiem po kluczowych dyscyplinach naukowych związanych z logopedią i zawiera praktyczne wskazówki dotyczące diagnozy i terapii zaburzeń komunikacji u dzieci. Jest skierowana do początkujących logopedów i neurologopedów, jak również do doświadczonych specjalistów chcących poszerzyć swoją wiedzę.

99,00 zł Brutto

94,29 zł Netto

check W magazynie
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

"Logopedia wieku rozwojowego" to publikacja o charakterze specjalistycznym, która stanowi praktyczny przewodnik po wybranych zagadnieniach z kluczowych dziedzin naukowych powiązanych z logopedią. Autorzy skupiają się na:

  • medycynie okołoporodowej,
  • neonatologii,
  • foniatrii,
  • ortodoncji,
  • neuropediatrii,
  • psychologii rozwojowej i klinicznej.

Książka pomaga zrozumieć istotę opóźnień i zaburzeń w różnych obszarach funkcjonowania dziecka, w szczególności w odniesieniu do rozwoju mowy i języka. Część praktyczna publikacji zawiera obserwacje, wnioski oraz sugestie wynikające z wieloletniego doświadczenia zawodowego autorki w pracy z dziećmi o szerokim spektrum zaburzeń komunikacji.

Przewodnik logopedyczny

jest przeznaczony dla początkujących logopedów i neurologopedów, ale także dla specjalistów, którzy chcą usystematyzować i wzbogacić swoją wiedzę oraz doskonalić swoje umiejętności. W publikacji czytelnik znajdzie konkretne narzędzia rozszerzające diagnozę logopedyczną, a liczne tabele, kalendarze wybranych funkcji rozwojowych oraz ilustracje pomogą w przyswajaniu i zapamiętywaniu treści.

Bożenna Odowska-Szlachcic

jest oligofreno- i tyflopedagogiem, logopedą, terapeutą integracji sensorycznej, trenerem oraz terapeutą funkcji wzrokowych. Posiada blisko 25 lat doświadczenia w pracy jako logopeda i terapeuta SI. Prowadziła praktyki dla słuchaczy logopedii na Uniwersytecie Warszawskim oraz zajęcia z dziennikarzami, lektorami i prezenterami radiowymi oraz telewizyjnymi jako logopeda medialny. Odowska-Szlachcic jest autorką i współautorką artykułów oraz książek dotyczących związku zaburzeń integracji sensorycznej z trudnościami w karmieniu i jedzeniu, rozwojem mowy i jej zaburzeniami. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla specjalistów oraz jest prelegentką na branżowych konferencjach i sympozjach.

Harmonia
9788383092942
9788383092942
9788383092942
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Bożenna Odowska-Szlachcic
Data premiery
2023
ISBN
9788383092942
Format
B5
Stron
368
Okładka
twarda
Nr katalogowy
33994
Zobacz także
chat Komentarze (0)