Poradniki, programy zajęć

Nowy
Pozwól mu się zagubić
W dostawie
Książka dotyczy różnych aspektów samodzielności i poczucia własnej wartości u osób z niepełnosprawnością intelektualną, zawiera praktyczne porady i materiały do indywidualnej pracy oraz wywiady z ekspertami. Jest to wartościowe źródło wiedzy dla rodziców, opiekunów, nauczycieli i innych osób związanych z tą grupą.
50,00 zł
Nowy
Choroba Alzheimera
W dostawie
45 pomysłów na aktywizację seniorów. Poradnik dla opiekunów.
56,00 zł
-15%
W stronę samodzielności
W magazynie
Materiały do oceny i nauczania czynności samoobsługowych u osób z autyzmem, niepełnosprawnością intelektualną lub niepełnosprawnością złożoną.
72,25 zł
85,00 zł
-15%
Szkoła i zdrowie jej uczniów i pracowników
W magazynie
Kompleksowa monografia skierowana do wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami dotyczącymi zdrowia uczniów, nauczycieli i pracowników niepedagogicznych szkoły.
84,15 zł
99,00 zł
Jak rozpocząć pracę terapeutyczną z małym dzieckiem?
W dostawie
Poradnik wiedzy dla terapeutów rozpoczynających pracę z dziećmi z deficytami rozwojowymi, niepełnosprawnościami i innymi zaburzeniami rozwoju dzieci w wieku od 5 do 10 roku życia.
38,00 zł
Integracja sensoryczna. Teoria, diagnoza, terapia
W dostawie
Pierwsze w Polsce tak obszerne opracowanie tematyki integracji sensorycznej. Założenia teoretyczne metody integracji sensorycznej, praktyczne wskazówki dotyczące badania dzieci i prowadzenia terapii.
75,52 zł
Mutyzm wybiórczy pisany wierszem
W dostawie
Niniejsza pozycja zawiera informacje na temat MW „z pierwszej ręki”, czyli od osoby, która sama doświadczyła tego zaburzenia lękowego.
28,00 zł
-15%
Pokonać dziecięce ograniczenia
W magazynie
Jak obudzić mózg dziecka ze specjalnymi potrzebami i odmienić jego życie? Metoda Anat Baniel.
42,42 zł
49,90 zł