Sprawdziany. Matematyka. Klasa 2  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Sprawdziany. Matematyka. Klasa 2

Iwona Kowalska , Beata Guzowska

Sprawdziany obejmują najważniejsze treści programowe edukacji matematycznej.

15,82 zł Brutto

15,07 zł Netto

block Chwilowo niedostępny
tag_faces 32 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Sprawdziany. Matematyka. Klasa 2

Sprawdziany, opracowane przez nauczycielki z wieloletnim doświadczeniem, przeznaczone są dla uczniów klasy II szkoły podstawowej do samodzielnej pracy. Obejmują najważniejsze treści programowe edukacji matematycznej. Zadania w sprawdzianach zostały opracowane tak, aby dzieci, mimo kontroli, dobrze się bawiły i nie nużyły się.

Sprawdziany te umożliwią ocenę wiedzy i umiejętności ucznia, utrwalą i uporządkują wprowadzone wiadomości, wspomogą umiejętność logicznego myślenia, wnioskowania i kojarzenia faktów, rozwiną pamięć i poprawią koncentrację, korzystnie wpłyną na kreatywność ucznia, poprawią sprawność manualną i spostrzegawczość.

Sprawdziany zostały opracowane zgodnie z zasadą stopniowania trudności, dlatego należy je wykonywać według zaproponowanej kolejności. Mogą być wykonywane w czasie lekcji lub jako utrwalające zadania domowe. Czas wykonywania sprawdzianów należy dostosować do możliwości dzieci oraz etapu edukacyjnego. Można je wykorzystać, pracując na różnych podręcznikach.

Wielokrotne powtarzanie zdobytych wiadomości i umiejętności zapewni dziecku doskonałe wyniki. Sukces w szkole pozytywnie wpłynie na dalszy rozwój.

Szczegóły
Literat
9788381142458
Wydawnictwo
Literat
Autor
Iwona Kowalska, Beata Guzowska
Data premiery
2018
ISBN
9788381142458
Format
210x300
Stron
64
Okładka
miękka
Nr katalogowy
25855
Zobacz także
chat Komentarze (0)