Poradniki dla nauczycieli

Nowy
Uwolnić szkołę od systemu klasowo-lekcyjnego
W dostawie
Książka porusza kwestię negatywnych skutków tradycyjnego modelu nauczania, jakim jest system klasowo-lekcyjny. Autorzy proponują alternatywne podejście, które uwzględnia indywidualne potrzeby uczniów i daje im większą swobodę w kształtowaniu swojego procesu edukacyjnego.
74,00 zł
Nowy
Kultura szkoły Montessori w XXI wieku
W dostawie
Książka jest polecana dla osób zainteresowanych alternatywnymi formami edukacji, wolnością w kształceniu oraz wychowaniem dojrzałych, empatycznych jednostek. Publikacja nie tylko przedstawia teorię pedagogiki Marii Montessori, ale także omawia praktyczne aspekty jej wdrażania w szkole.
75,00 zł
Nowy
Edukacja muzyczna dzieci z perspektywy pedagogicznej i profilaktyczno-terapeutycznej
W dostawie
Publikacja proponuje różne metody nauczania i terapeutyczne podejście do edukacji muzycznej, która może korzystnie wpłynąć na rozwój dzieci w różnych etapach życia. Jest to cenne źródło wiedzy dla nauczycieli i terapeutów, którzy poszukują skutecznych i atrakcyjnych rozwiązań naukowo-metodycznych, a muzyka jest ważnym narzędziem rozwoju emocjonalnego, społecznego i kulturowego dziecka.
48,00 zł
Nowy
Szczęśliwe i silne dziecko
W dostawie
Publikacja porusza problem kryzysów psychicznych u dzieci i podkreśla potrzebę dbałości o ich zdrowie psychiczne. Monika Szubrycht przeprowadziła rozmowę z ekspertami z różnych dziedzin, którzy udzielają porad dotyczących tworzenia bezpiecznego domu dla dziecka oraz radzenia sobie z kryzysami.
44,90 zł
-15%
Starsze przedszkolaki
W magazynie
Jak skutecznie je wychowywać i kształcić w przedszkolu i w domu.
58,65 zł
69,00 zł
-15%
Szkoła i zdrowie jej uczniów i pracowników
W magazynie
Kompleksowa monografia skierowana do wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami dotyczącymi zdrowia uczniów, nauczycieli i pracowników niepedagogicznych szkoły.
84,15 zł
99,00 zł