Formy dostawy

1. Sprzedawca umożliwia Klientowi wybór następujących sposobów dostawy oraz koszt w zależności od formy płatności na terenie Polski:

Logo Inpost Kurier

KURIER INPOST - dostawa przesyłki kurierskiej pod wskazany adres
płatności online (dotpay, paynow) - 14,00 zł
przedpłata na konto - 14,00 zł
płatność przy odbiorze - 16,00 zł
płatność z odroczonym terminem płatności (tylko dla Instytucji oświatowych) - 16,00 zł
Przy zamówieniach powyżej 200 zł pokrywamy koszty przesyłki przy płatności online/przedpłatą. Przy płatności przy odbiorze pokrywamy koszty przesyłki przy zakupie powyżej 300 zł.

Logo Paczkomaty Inpost

Paczkomaty INPOST - dostawa do wskazanego paczkomatu
płatności online (dotpay, paynow) - 13,00 zł
przedpłata na konto - 13,00 zł
Przy zamówieniach powyżej 200 zł pokrywamy koszty przesyłki.

2. Odbiór zamówienia w siedzibie firmy jest bezpłatny.
3. Koszt dostawy Produktów do miejsc znajdujących się poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej jest ustalany indywidualnie.
4. Termin dostawy Produktu wynosi od 3 do 14 dni roboczych i początek jego biegu liczony jest w następujący sposób:

a) w przypadku gdy Klient dokonał wyboru sposobu płatności w formie przelewu bankowego/przedpłaty/płatności elektronicznych na rachunek bankowy Sprzedawcy - od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy;
b) w przypadku gdy Klient dokonał wyboru sposobu zapłaty w formie gotówkowej za pobraniem w chwili odbioru przesyłki - od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

5. W przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego zamówionego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie od 3 do 14 dni roboczych, a początek biegu tego terminu jest liczony w następujący sposób:

a) w przypadku gdy Klient dokonał wyboru sposobu płatności w formie przelewu bankowego/przedpłaty/płatności elektronicznych na rachunek bankowy Sprzedawcy - od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy;
b) w przypadku gdy Klient dokonał wyboru sposobu zapłaty w formie gotówkowej za pobraniem w chwili odbioru osobistego Produktu przez Klienta - od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

O gotowości do odbioru osobistego zamówionego Produktu Sprzedawca dodatkowo poinformuje Kupującego poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres wskazany w Zamówieniu. W takim przypadku Klient jest zobowiązany do odbioru zamówionego Produktu w terminie do 7 dni od dnia otrzymania powyższej wiadomości e-mailowej od Sprzedawcy.

6. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za zamówiony Produkt w formie przelewu bankowego z odroczonym terminem płatności Klient jest zobowiązany dokonać płatności w terminie do 14 dni od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży. W tytule przelewu proszę wpisać numer zamówienia.
7. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za zamówiony Produkt w formie gotówki za pobraniem w chwili odbioru przesyłki lub odbioru osobistego Produktu przez Klienta, Klient jest zobowiązany dokonać zapłaty w momencie odbioru przesyłki lub Produktu.

Nr rachunku bankowego do płatności przelewem i przedpłat:
27 1140 2004 0000 3002 3111 0525
mbank

Infografika: Koszty dostaw w edukacyjna.pl (infografika)