Formy płatności

Bezpieczne płatności w Księgarnia Edukacyjna.pl

Księgarnia Edukacyjna.pl dba o możliwie najszerszy wachlarz płatności za zamówione towary. Na chwilę obecną dostępne są formy płatności: 

  • płatność przy odbiorze: za doręczoną przesyłkę zapłacisz kurierowi przy dostawie zamówienia; gotówką lub kartą płatniczą; przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy również masz możliwość zapłaty gotówką lub kartą kredytową.
  • płatność elektroniczna: za zamówienie możesz zapłacić dowolnym bankowym kanałem płatności - przelew online z rachunku bankowego, BLIK, PayPal, Bitcoin. Możesz również skorzystać z płatności odroczonej korzystając z usługi PayPo. W zakresie płatności elektroniczny współpracujemy z Dotpay, Przelewy24, paynow - możesz wybrać dowolną formę płatności. Dostępna jest również płatność kartą kredytową;
  • płatność jako przedpłata: przy tej formie płatności robisz wpłatę bezpośrednio ze swojego rachunku bankowego na nasze konto. Prosimy pamiętać o podanie numeru zamówienia w tytule przelewu. Informacja o numerze naszego konta będzie w podsumowaniu a potem w mailowym potwierdzeniu zamówienia
  • płatność przelewem z odroczonym terminem płatności (14 dni): ta forma płatności jest możliwa dla szkół, przedszkoli, gabinetów logopedycznych, terapeutycznych, pedagogicznych, Fundacji, Stowarzyszeń, jednostek budżetowych. Przy zamówieniu należy wybrać formę płatności jako Przelew 14 dni dla placówek oświatowych. Faktura zostanie dołączona do przesyłki a na życzenie może również zostać wysłana na adres poczty elektronicznej.

Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura - imienna lub faktura VAT dla firm.

Jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT z możliwością jej rozliczenia z urzędami, konieczne jest podanie numeru NIP. Bez numeru NIP nie będzie możliwe rozliczenie faktury.

Przy wyborze płatności przelewem z odroczonym terminem płatności zostanie wystawiona faktura z terminem płatności 14 dni. Jest możliwość wydłużenia terminu płatności w szczególnych przypadkach.  Prosimy o kontakt email lub telefoniczny.

Prosimy pamiętać, że zgodnie z obowiązującymi przepisami skarbowymi, fakturę wystawia się do paragonu. Na paragonie musi w pierwszej kolejności być umieszczony numer NIP. Nie ma możliwości wystawienia faktury VAT z numerem NIP, jeżeli ten numer nie był podany przy zamówieniu (przed wysyłką). Do momentu wysłania przesyłki z produktami z zamówienia jest możliwość modyfikacji danych po uprzednim kontakcie z Biurem Obsługi Klienta Księgarni Edukacyjna.pl

Wszelkie uwagi dotyczące zamówienia prosimy umieszczać w formularzu zamówienia w polu "Dodatkowe informacje". Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z Biurem Obsługi drogą telefoniczną lub poprzez email lub formularz kontaktowy.

Płatności elektroniczne 

realizowane są za pomocą bramek płatniczych współpracujących z nami firm w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wszystkie transakcje są szyfrowane protokołem SSL - w procesie płatniczym jak i na w każdym kroku zakupów w Edukacyjna.pl

 

Przelewy24_logo.svg        paynow w Edukacyjna.pl

obsługują następujące formy bezpiecznych płatności elektronicznych: