Coś się kończy, coś zaczyna. Scenariusz na zakończenie przedszkola  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Coś się kończy, coś zaczyna. Scenariusz na zakończenie przedszkola

Agnieszka Loska

Publikacja Agnieszki Loski to kompletny scenariusz na zakończenie przedszkola. Zawiera teksty piosenek, propozycje scenografii oraz opis przebiegu występu. Na płycie CD znajduje się 12 piosenek z towarzyszącymi podkładami muzycznymi, idealnych do wykorzystania podczas pożegnalnego występu. Scenariusz obejmuje wspomnienia, plany na przyszłość oraz wyrazy wdzięczności dla nauczycieli i rodziców.

40,00 zł Brutto

38,10 zł Netto

check W magazynie
tag_faces 80 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Coś się kończy, coś zaczyna. Scenariusz na zakończenie przedszkola - Rytm Studio Tańca i Muzyki - Agnieszka Loska

Na płycie CD będącej częścią tej publikacji zamieszczono 12 piosenek, wraz z towarzyszącymi im podkładami muzycznymi. Wszystkie z nich sprawdzą się doskonale podczas występu z okazji pożegnania przedszkola. Zaangażować można do niego wszystkie grupy przedszkolne. W książeczce znajdziemy nie tylko teksty piosenek, ale i propozycje scenografii, a także opis samego przebiegu występu.

Scenariusz na zakończenie przedszkola

Wszyscy odgrywają role samych siebie, wspominają czas przedszkola, planują kim będą w przyszłości i okazują wdzięczność nauczycielom, rodzicom i pracownikom przedszkola. Na wejście piosenka

  1. Radośnie witamy – podczas której wszyscy pojawiają się na scenie i witają gości
  2. Kochane przedszkole – to nostalgiczne pożegnanie,
  3. Kim będę – przedstawienie różnych zawodów,
  4. Na instrumentach gram – prezentacja nabytych w przedszkolu umiejętności gry na instrumentach,
  5. Gdyby nie wy – kwiaty i podziękowania (piosenka odpowiednia również na Dzień Edukacji),
  6. Polonez dla mamy i taty – dostojna piosenka z polonezem w tle,
  7. Wakacyjna przygoda - finał o lecie, rybkach, palmach i podróżach.

Koniec. Było, minęło, skończyło się. Stało się przeszłością, wspomnieniem, kolejnym doświadczeniem, krokiem. Ale co będzie dalej? Idzie nowe, fascynujące, ciekawe. Dla mnie koniec to od zawsze początek. Czasem żal, że coś się kończy, smutek, łzy. Czasem wielka ulga. Ale zawsze, za każdym razem podekscytowanie. Bo oto idzie nowe…

Pamiętam zakończenie przedszkola. Dyplom z Kaczorem Donaldem i moje zdjęcie z wielką, tiulową różą we włosach. Później zakończenie szkoły podstawowej. Wielki płacz, długie pożegnania, zdjęcia, pamiątki, wpisy w specjalnym zeszycie… Zakończenie liceum – ogromna ulga i czekanie na nowe. Wreszcie zakończenie studiów, obrona pracy magisterskiej i przyjaźnie, które trwają do dziś. Piękne wspomnienia, piękni ludzie, piękne historie. To wszystko niesie ze sobą koniec. I lato, wakacje, słońce, morze, góry… Cieszmy się końcem. Koniec to początek.

Agnieszka Loska

od 1994 roku tworzy własną markę Studio Tańca i Muzyki RYTM Agnieszka Loska. Realizuje akredytowane Warsztaty muzyczne dla nauczycieli w całej Polsce. Ponadto m.in. prowadzi wykłady akademickie na studiach podyplomowych w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Częstochowie, Cieszynie, w Instytucie Studiów Podyplomowych w Tychach. Jest rytmikiem w tyskich żłobkach, przedszkolach i domach kultury. Praktykuje taniec terapeutyczny.

Szczegóły
9788394611651
Wydawnictwo
Rytm Studio Tańca i Muzyki
Autor
Agnieszka Loska
Data premiery
2018
ISBN
9788394611651
Format
210x210
Nr katalogowy
35885
Zobacz także
chat Komentarze (0)