LABIrynt. Gra logiczna  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

LABIrynt. Gra logiczna

Jan Amos Jelinek

LABIrynt to uniwersalna gra logiczna dla graczy powyżej 6. roku życia. Charakteryzuje się prostymi zasadami, ale mocno aktywizuje wszystkich graczy. To chyba...

38,25 zł Brutto

31,10 zł Netto

45,00 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 45,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 36,00 zł
check W magazynie
tag_faces 77 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

LABIrynt to uniwersalna gra logiczna dla graczy powyżej 6. roku życia. Charakteryzuje się prostymi zasadami, ale mocno aktywizuje wszystkich graczy.

To chyba jedyna gra planszowa, w którą jednocześnie może grać nawet 35 osób.

Grając w LABIrynt dzieci nabywają i utrwalają umiejętność orientacji na płaszczyźnie. Uczestnicząc w rozgrywce ćwiczą też koncentrację, logiczne myślenie, przewidywanie i wyciąganie wniosków.

Dorosłym, którzy sięgną po LABIrynt, gra dostarczy wiele emocji i umożliwi intelektualną rywalizację, ponieważ wymusza skupienie, podzielność uwagi przy kontrolowaniu ruchów swoich przeciwników oraz przewidywania posunięć tak, aby samemu jak najszybciej dojść do celu. Jest w niej duża losowość, która generuje zaskakujące sytuacje. W połączeniu z wielością kombinacji sprawią one, że każda rozgrywka jest niepowtarzalna.

Założenia gry zostały opracowane przez pedagogów pracujących na co dzień z dziećmi i mających wieloletnie doświadczenie w pracy z nimi. Są odbiciem treści zawartych w podstawie programowej nauczania zintegrowanego. Dzięki temu z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako uzupełniający materiał dydaktyczny.

Gra LABIrynt może być doskonałą rozrywką intelektualną i towarzyską, a przede wszystkim atrakcyjną pomocą edukacyjną w szkole.

Opakowanie zawiera:

  • 35 dwustronnych plansz,
  • 6 pionków,
  • instrukcję.
Szczegóły
Epideixis
5900238764635
Wydawnictwo
Epideixis
Autor
Jan Amos Jelinek
Data premiery
2013
ISBN
5900238764635
Format
155x155
Okładka
pudełko
Zobacz także
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
chat Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii: