Nazwij i wrzuć! Zestaw - zwierzęta polskie  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Nazwij i wrzuć! Zestaw - zwierzęta polskie

praca zbiorowa

W zagrodzie przechadzają się gęś i świnia, w lesie znajdziesz sowę i wilka. Które zwierzęta mają skrzydła, a które ogon? 

116,00 zł Brutto

94,31 zł Netto

block Chwilowo niedostępny
tag_faces 232 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

W zagrodzie przechadzają się gęś i świnia, w lesie znajdziesz sowę i wilka. Które zwierzęta mają skrzydła, a które ogon? Czyją mamą jest krowa, a czyją kura? Wybierz te, które coś łączy, nazwij je, a następnie zaprowadź do zagrody lub lasu.

Każde, absolutnie każde dziecko uwielbia wrzucać żetony przez dziurkę do pudełka. Magiczne pudełko-skarbonka "Nazwij i wrzuć!" przenosi dziecko do świata zwierząt leśnych i wiejskich i zachęca do zabawy. Za każdym razem, gdy dziecko sięga po "Nazwij i wrzuć!" - bawi się, a przy tym rozwija słownictwo, uczy się porównywać, znajduje cechy wspólne i różnice między różnymi zwierzętami. Koordynacja oko-ręka i wypowiadane słowa doskonale stymulują rozwój.

ZESTAW Zwierzęta polskie to rozbudowana wersja gry Nazwij i wrzuć! Zwierzęta leśne i wiejskie (zobacz opis), która dzięki większej ilości żetonów pozwala na m.in. tworzenie "rodzin" zwierząt: kogut-kura-kurczak, baran-owca, jeleń-sarna. ZESTAW uzupełniają żetony z awersem bez zadruku wykorzystywane do własnych kategoryzacji lub nauki czytania.

ZESTAWY "Nazwij i wrzuć" to propozycja dla rodziców, którzy poszukują ciekawych pomysłów na spędzenie czasu z dziećmi. ZESTAWY są także nieocenioną pomocą dla osób prowadzących zajęcia pedagogiczne z dziećmi. Zestawy są wykorzystywane do wielu ćwiczeń edukacyjnych, a dobre wykonanie i trwałość wszystkich elementów sprawiają, że gry idealnie się nadają do intensywnego użytkowania.

Seria gier "Nazwij i wrzuć" jest polecana przez logopedów i pedagogów.

  • Zestaw zawiera: pudełko "skarbonkę", 60 żetonów, scenariusze pracy, akcesoria uzupełniające.
  • Sugerowany wiek: 3-6 lat
  • Rozwijane kompetencje: słownictwo, logiczne myślenie, analiza i synteza wzrokowa, mała motoryka
Szczegóły
Tulula
Wydawnictwo
Tulula
Autor
praca zbiorowa
Okładka
pudełko
Zobacz także
chat Komentarze (0)