Czy tu, czy tam - czytam! Testy kształcące czytanie ze zrozumieniem dla klas II-IV  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Czy tu, czy tam - czytam! Testy kształcące czytanie ze zrozumieniem dla klas II-IV

Małgorzata Barańska

20 testów kształcących umiejętność czytania ze zrozumieniem. Wszystkie testy mają taką samą konstrukcję. Składają się z tekstu, pytań dotyczących jego treści oraz odpowiedzi podanych do wyboru. Niektóre teksty są fragmentami książek stanowiących literaturę dla dzieci, inne pochodzą z publikacji popularnonaukowych.

16,92 zł Brutto

16,11 zł Netto

19,90 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 19,90 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 15,92 zł
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 34 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Książka "Czy tu, czy tam – czytam!" zawiera 20 testów kształcących umiejętność czytania ze zrozumieniem. Wszystkie testy mają taką samą konstrukcję. Składają się z tekstu, pytań dotyczących jego treści oraz odpowiedzi podanych do wyboru. Niektóre teksty są fragmentami książek stanowiących literaturę dla dzieci, inne pochodzą z publikacji popularnonaukowych.

Testy podzielono na trzy części. Pierwsza część zawiera 5 najłatwiejszych testów, druga część składa się z 10 testów o średnim stopniu trudności, trzecia część to 5 najtrudniejszych testów. W początkowych testach zastosowano pewne ułatwienie: jeśli na dane pytanie należy odpowiedzieć, wybierając więcej niż jedną odpowiedź, to polecenie zawiera informację, ile odpowiedzi należy wskazać. Z ułatwień tych zrezygnowano w kolejnych testach; w nich dziecko samodzielnie decyduje, ile odpowiedzi zaznaczyć.

Testy kształcące umiejętność czytania ze zrozumieniem można wykorzystywać podczas lekcji z całą klasą, w czasie zajęć pozalekcyjnych, na które uczęszczają dzieci lubiące tego typu zadania, a także w pracy z uczniami wymagającymi szczególnej pomocy w zdobywaniu umiejętności szkolnych.

Szczegóły
Harmonia
9788371346033
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Małgorzata Barańska
Data premiery
2012
ISBN
9788371346033
Format
A4
Stron
96
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)