Elementarz. Czytamy metodą sylabową (oprawa miękka)  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Elementarz. Czytamy metodą sylabową (oprawa miękka)

Alicja Karczmarska-Strzebońska

Najlepsza książka do nauki czytania. Metoda sylabowa polecana jest przez najlepszych nauczycieli i metodyków nauczania wczesnoszkolnego jako bardzo skuteczna, szybka i bezproblemowa.

32,95 zł Brutto

31,38 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 66 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

"Elementarz. Czytamy metodą sylabową"
to najlepsza książka do nauki czytania. Metoda sylabowa polecana jest przez najlepszych nauczycieli i metodyków nauczania wczesnoszkolnego jako bardzo skuteczna, szybka i bezproblemowa. Pierwsza część książki zawiera prezentację literek i sylab, w drugiej zaś znajdują się czytanki, które są ułożone od najprostszej do najtrudniejszej. Podejmują też tematy najciekawsze dla dzieci - podróże, dinozaury, kosmos, przyroda, zwierzęta.

W całej książce zastosowano wyraźny podział na sylaby, przykładowe słówka, proste zdania, dzięki czemu dziecko szybko nauczy się czytać płynnie. Książka została opracowana z najwyższą dokładnością, starannością, dbałością o wartość merytoryczną. Zajmujące czytanki i wspaniałe, kolorowe, zabawne ilustracje są dodatkowym atutem książki. Każde dziecko z przyjemnością będzie uczyło się czytać! 

Szczegóły
Greg
9788375173703
Wydawnictwo
Greg
Autor
Alicja Karczmarska-Strzebońska
Data premiery
2019
ISBN
9788375173703
Format
A4
Stron
160
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)