Stymulacja i terapia. Łączenie cech. Układanki logiczne  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-2%

Stymulacja i terapia. Łączenie cech. Układanki logiczne

Elżbieta Ławczys

Zestaw układanek logicznych wspomagających: analizę i syntezę wzrokową; koncentrację i zapamiętywanie; umiejętność odkrywania zasady, według której połączone są poszczególne obrazki; myślenie przez analogię, umiejętność łączenia (syntezy) dostrzeżonych cech.

137,20 zł Brutto

130,67 zł Netto

140,00 zł -2%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 140,00 zł
Czas do końca rabatu: 9 dni
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 274 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Łączenie cech to zestaw układanek logicznych wspomagających: analizę i syntezę wzrokową, koncentrację i zapamiętywanie, umiejętność odkrywania zasady, według której połączone są poszczególne obrazki, myślenie przez analogię, umiejętność łączenia (syntezy) dostrzeżonych cech.

Ćwiczenia przygotowują do nauki matematyki oraz wspomagają umiejętności odkrywania zasad łączenia cech w systemie języka (zasady gramatyki).

Ważnym zadaniem zestawu jest nauka językowego opisu rzeczywistości, jej skomplikowanych cech, np. to jest bułka z sałatą i jajkami lub to jest kanapka z serem i pomidorem czy to są dwa czerwone balony w kropki.

W zestawie znajduje się 20 plansz oraz kartoniki do układania. Ćwiczenia polegają na dopasowaniu odpowiednich obrazków do pól. Poziom trudności układanek jest zróżnicowany, od łatwych dwuelementowych do trudniejszych: trzy- i czteroelementowych.

Zestaw z serii "Stymulacja i terapia".

Szczegóły
WIR
9788366422155
Wydawnictwo
WIR
Autor
Elżbieta Ławczys
Data premiery
2015
ISBN
9788366422155
Format
A4
Okładka
teczka
Rok wydania
2023
Zobacz także
chat Komentarze (0)