Feluś i Gucio poznają zawody
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Feluś i Gucio poznają zawody

Katarzyna Kozłowska

Feluś i Miś Gucio bardzo lubią poznawać różne zawody podczas zabawy. Ta historia zachęca dzieci do próbowania różnych rzeczy i odkrywania, co ich naprawdę interesuje.

40,41 zł Brutto

38,49 zł Netto

44,90 zł -10%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 44,90 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 40,41 zł
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 81 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Feluś i Gucio poznają zawody - Nasza Księgarnia - Katarzyna Kozłowska

Podobnie jak większość dzieci w wieku przedszkolnym, Feluś jest niezmiernie zaciekawiony otaczającym światem. Fascynują go ludzie, którzy wykonują różnorodne zawody, i chętnie ich naśladuje podczas zabaw z kolegami i koleżankami. Czasem wciela się w rolę kucharza, innym razem staje się odkrywcą, który odnajduje kości dinozaurów, a jeszcze innym razem tworzy niesamowite budowle z klocków... Ale zawsze znajduje czas, by opiekować się swoim kotem! Feluś eksploruje wiele pasji i stara się rozwijać w różnych dziedzinach, aby odkryć, co naprawdę sprawia mu radość. Jego przyjaciel, Miś Gucio, również interesuje się różnymi zawodami – marzy o zostaniu fryzjerem albo kierowcą. Ale zastanawia się też nad weterynarią lub aktorstwem... Każdy zawód wydaje się interesujący!

Ta historia zachęca małego czytelnika do odkrywania swoich talentów, zadawania pytań o różne zawody w otoczeniu oraz prowadzenia rozmów na temat cech jak wytrwałość i wykorzystywanie własnych mocnych stron.

Katarzyna Kozłowska

– absolwentka pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza oraz edukacji artystycznej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Nauczycielka wychowania przedszkolnego, autorka książek z serii "Feluś i Gucio". Stara się pomagać maluchom i ich rodzicom w radosnym i bezstresowym rozpoczęciu przygody z przedszkolem. Sama doświadczenie adaptacji synka w przedszkolu ma już za sobą.

Marianna Schoett

– ilustratorka książek dla dzieci. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy, a następnie kontynuowała naukę na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Rysowanie ilustracji dla dzieci to jej hobby, któremu całkowicie poświęca czas wolny. Na co dzień pracuje w agencji kreatywnej.

Szczegóły
Nasza Księgarnia
9788310136848
Wydawnictwo
Nasza Księgarnia
Autor
Katarzyna Kozłowska
Data premiery
2021
ISBN
9788310136848
Format
205x250
Stron
40
Okładka
twarda
Nr katalogowy
35378
Ilustracje
Marianna Schoett
Zobacz także
chat Komentarze (0)