Jeśli nie zespół Aspergera, to co?  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Wyprzedaż!-50%

Jeśli nie zespół Aspergera, to co?

praca zbiorowa

Książka powstała jako pokłosie cyklu konferencji pod tym samym tytułem. Pozycja ta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców zainteresowanych zagadnieniem autyzmu.

14,50 zł Brutto

13,81 zł Netto

29,00 zł -50%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 29,00 zł
check W magazynie
tag_faces 29 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Towar nie podlega reklamacji ani zwrotowi.

Książka powstała jako pokłosie cyklu konferencji pod tym samym tytułem.

Pozycja ta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców zainteresowanych zagadnieniem autyzmu. Napisana przez praktyków pozycja przedstawia nową klasyfikację zaburzeń autystycznych DSM-V i zwraca uwagę na programy terapeutyczne o udokumentowanej skuteczności.

Czytelnik otrzymuje do rąk bardzo interesującą, ale i niezwykle potrzebną książkę adresowaną do szerokiego grona odbiorców. Autorzy rozdziałów to osoby łączące refleksję naukową z praktyką kliniczną. To połączenie daje wyśmienity efekt w postaci treści wiarygodnych, a jednocześnie przydatnych w rozumieniu człowieka "innego". Książka pozwala też na lepsze zrozumienie dynamicznych zmian we współczesnych systemach klasyfikacji zaburzeń ze spektrum autyzmu. Cenne jest także wielowymiarowe podejście do tego problemu - od propozycji terapeutycznych i potrzebie oceny ich skuteczności, poprzez zagadnienia psychiatryczne, do zagadnień medyczno-społecznych, takich jak np. fałszywe przekonania na temat szczepień w kontekście epidemiologicznym. Książka jest godna polecenia Czytelnikowi, którego z racji osobistych, praktycznych czy naukowych interesuje zagadnienie autyzmu i pomoc w rozumieniu i podniesieniu jakości życia "mniejszości" wśród "większości".
Prof. dr hab. n. med. Mikołaj Majkowicz
Specjalista psychologii klinicznej
Gdański Uniwersytet Medyczny

Szczegóły
Fraszka Edukacyjna
9788363766481
Wydawnictwo
Fraszka Edukacyjna
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2015
ISBN
9788363766481
Stron
112
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)