Jestem leworęczny... i co mi zrobisz?  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Jestem leworęczny... i co mi zrobisz?

Michel Piquemal , Jacques Azam

Książka dla leworęcznych dzieci, pomagająca im odnaleźć się w praworęcznym świecie. Książka wskazuje na różnice między lewo- i praworęcznością oraz oferuje rozwiązania na codzienne problemy, z jakimi mogą się spotkać. Wprowadza świadomość różnicy, zachęcając do spokojnego życia z nią. Jest cennym wsparciem dla leworęcznych dzieci, aby lepiej zrozumiały i akceptowały swoją leworęczność.

28,71 zł Brutto

27,34 zł Netto

31,90 zł -10%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 31,90 zł
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 57 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Jestem leworęczny... i co mi zrobisz?
to książka, która pomoże leworęcznym dzieciom odnaleźć się w praworęcznym świecie.

Każde leworęczne dziecko powinno wiedzieć, że żyje w świecie wymyślonym dla praworęcznych, do którego trzeba się przystosować. Dzięki tej książce zrozumie, na czym polega leworęczność, jak działa „organizacja” jego mózgu i jak sobie poradzić z codziennymi problemami.
Dobrze mieć świadomość, że różnica istnieje, ale chodzi o to, by żyć z nią spokojnie.

Jestem leworęczny... i co mi zrobisz?

Michel Piquemal – ur. 1954, doktor nauk humanistycznych (literatura i pedagogika), autor ponad 100 książek dla dzieci i młodzieży, scenariuszy telewizyjnych oraz piosenek. Niepohamowana ciekawość prowadzi go różnymi twórczymi ścieżkami. Więcej o autorze na stronie www .michelpiquemal.com.

Jacques Azam – ur. 1961, debiutował jako rysownik satyryczny w prasie dla dorosłych, obecnie ilustruje głównie książki dla dzieci i młodzieży, jest także autorem kilku serii humorystycznych komiksów (scenariusz i rysunki). Na podstawie Mandarine & Cow zrealizowano kreskówkę telewizyjną Krasula i my.

Szczegóły
Nasza Księgarnia
9788310135438
Wydawnictwo
Nasza Księgarnia
Autor
Michel Piquemal, Jacques Azam
Data premiery
2020
ISBN
9788310135438
Format
190x280
Stron
64
Okładka
twarda
Zobacz także
chat Komentarze (0)