Wielka księga supermocy  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Wielka księga supermocy

Susanna Isern , Rocio Bonilla

Edukacja emocjonalna dziecka.

44,90 zł Brutto

42,76 zł Netto

44,90 zł szt.

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 90 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Taniec lub czytanie, poczucie humoru lub kreatywność, zwinność lub matematyka. Wszyscy mamy niesamowite moce. Sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi i niepowtarzalni. A jaka jest twoja supermoc?

Wielka księga supermocy
to inspirujący zbiór pięknie ilustrowanych talentów, które pozwolą zastanowić się dziecku nad własną tożsamością, kompetencjami oraz umiejętnościami, które chciałoby rozwijać.

Susanna Isern jest pisarką, psycholożką i mamą trójki dzieci. Wiosną 2011 r. ujrzała światło dzienne jej pierwsza ilustrowana książka. Od tamtej pory opublikowała ponad trzydzieści książek dla dzieci. Większość została przetłumaczona i opublikowana w piętnastu krajach.

Autorka jest dwukrotną laureatką prestiżowej Moonbeam Children's Books Awards. Obecnie łączy pasję do pisania z psychologią. Kieruje gabinetem lekarskim Aula Dédalo de Santander i jest profesorem na Europejskim Uniwersytecie Atlantyckim. Rocio Bonilla ukończyła Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie w Barcelonie, ma uprawnienia pedagogiczne oraz studiowała ilustrację u Ignasiego Blancha i Rogera Olmosa. W 2015 r. zdobyła nagrodę hiszpańskiego Ministerstwa Kultury i Edukacji za najlepszą książkę.

Szczegóły
Mamania
9788366329829
Wydawnictwo
Mamania
Autor
Susanna Isern, Rocio Bonilla
Data premiery
2020
ISBN
9788366329829
Format
248x315
Stron
40
Okładka
twarda
Zobacz także
chat Komentarze (0)