Liczenie w pamięci to zabawa (7-9 lat)  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Liczenie w pamięci to zabawa (7-9 lat)

Tomasz Michałowski (pod red.)

Książka zawiera około stu zadań utrwalających i poszerzających umiejętność wykonywania najprostszych działań matematycznych (dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie), a także zdolność logicznego myślenia, wyciągania wniosków, rozszyfrowywania i szukania poszlak. 

19,99 zł Brutto

19,04 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 40 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Liczenie w pamięci to zabawa (7-9 lat)

Książka zawiera około stu zadań utrwalających i poszerzających umiejętność wykonywania najprostszych działań matematycznych (dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie), a także zdolność logicznego myślenia, wyciągania wniosków, rozszyfrowywania i szukania poszlak. Zadania zostały ułożone według stopnia trudności - od najłatwiejszych do najtrudniejszych, dzięki czemu praca z tą książeczką będzie doskonałym sprawdzianem wiedzy matematycznej dziecka i jego potencjału. Same zadania składają się z wprowadzenia do określonej problematyki, postawienia pytania i zaproponowania ścieżki prowadzącej do odpowiedzi. Nie podaje się tu gotowych szablonów, a jedynie wskazuje, jaką drogą dziecko powinno podążać przy rozwiązywaniu zadania. Prezentację zadań wspiera przyjazna i konsekwentnie przemyślana szata graficzna. Na końcu książki umieszczono rozwiązanie zadań opatrzone komentarzem.

ATUTY KSIĄŻKI

  • Doskonałe opracowanie merytoryczne książki.
  • Ścisły związek pomiędzy zadaniami a programem szkolnym.
  • Lekcja matematyki połączona ze szkołą logicznego myślenia.
  • Niezwykle atrakcyjna forma i prezentacja zadań, dzięki czemu rozwijanie umiejętności matematycznych stanie się przyjazną zabawą.

Liczenie w pamięci to zabawa należy do szerszej serii książek edukacyjnych, uzupełniających program matematyki w szkole - serii Łamigłówki mądrej główki. Książki z tej serii zostały zredagowane przez autorów podręczników szkolnych i mają być zarówno narzędziem do utrwalania i pogłębiania wiedzy zdobytej w szkole, jak i przedmiotem inteligentnej i rozwijającej zabawy. Każda książka z serii porusza zagadnienia specyficzne dla określonego wieku ucznia.

Szczegóły
Siedmioróg
9788382797947
Wydawnictwo
Siedmioróg
Autor
Tomasz Michałowski (pod red.)
Data premiery
2017
ISBN
9788382797947
Format
B5
Stron
64
Okładka
miękka
Rok wydania
2022
chat Komentarze (0)