Liczenie

-15%
Wierszyki uczące matematyki
W magazynie
Publikacja zawiera dziesięć wierszyków matematycznych, karty pracy, ilustracje i propozycje zabaw ruchowych. Jest to doskonałe narzędzie do rozwijania kompetencji matematycznych i wyrażania emocji u dzieci przedszkolnych. Zabawy i ćwiczenia gimnastyczne promują zdrowy styl życia i współpracę w zespole. To idealne wsparcie dla nauczycieli i rodziców.
17,85 zł
21,00 zł
eduBEZtrudu. Dzielenie. Klasa 2-3
W magazynie
Prosta i przystępna publikacja z serii eduBEZtrudu, która krok po kroku wyjaśnia zasady dzielenia wraz z liczbą wskazówek i przykładów. To wartościowe narzędzie dla dzieci, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu matematyki.
6,99 zł
Oś liczbowa
W magazynie
Przydatne narzędzie do przedstawiania danych liczbowych i ułatwienia obliczeń.
49,00 zł
-15%
Memory matematyczne
W magazynie
Prosta i dobrze znana gra pamięciowa. Można ją wykorzystywać podczas zajęć rewalidacyjnych, a także w czasie edukacyj­nych zabaw w domu.
38,25 zł
45,00 zł
-10%
Uczę się matematyki z Magicznym Drzewem
W magazynie
Drzewko matematyczne jest znanym od dawna schematem graficznym używanym w nauczaniu matematyki, który ułatwia uczniom zrozumienie podstawowych pojęć. Jest to jeden z wielu grafów, z którymi uczeń spotyka się na kolejnych etapach swojej edukacji. Dlatego to proste matematyczne narzędzie może stać się magiczną pomocą w rozwoju myślenia dziecka.
23,40 zł
26,00 zł
-15%
Wakacje Michała
Wysyłka 1-3 dni
Opowiadanie z propozycjami zabaw przygotowujących do liczenia.
22,52 zł
26,50 zł
Matematyka z komiksami
Wysyłka 1-3 dni
Książka zawiera różnorodne zadania i łamigłówki matematyczne.
12,00 zł
GoPlay Liczę i rozwiązuję. 5-6 lat
Wysyłka 1-3 dni
GoPlay Liczę i rozwiązuję to zestaw, który zawiera gry, zabawy i scenariusze rozwijające podstawowe umiejętności matematyczne ułatwiające dzieciom rozwijanie myślenia operacyjnego.
490,00 zł
GoEdu Obliczam i rozwiązuję
Wysyłka 1-3 dni
GoEdu to seria pomocy dydaktycznych i scenariuszy dopasowanych do obowiązującej podstawy programowej nauczania wczesnoszkolnego.
790,00 zł
GoEdu Mówię, czytam i piszę
Wysyłka 1-3 dni
GoEdu to seria pomocy dydaktycznych i scenariuszy dopasowanych do obowiązującej podstawy programowej nauczania wczesnoszkolnego.
790,00 zł
-15%
To, co mnie wspiera. Karty pracy. Edukacja matematyczna. Poziom II
Wysyłka 1-3 dni
Zestaw kart pracy przeznaczonych dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Publikacja obejmuje treści z zakresu edukacji matematycznej dotyczące nauki liczb do 20 i trudniejszych działań.
33,58 zł
39,50 zł
-2%
Matematyka krok po kroku. Pierwsze zadania tekstowe. Karty pracy
Wysyłka 1-3 dni
Karty pracy mogą być wykorzystywane przez dzieci typowo rozwijające się, jak i dzieci ze specjalnymi potrzebami. Zeszyt zawiera 76 kart pracy z zakresu dodawania i odejmowania w zakresie 1-20.
52,92 zł
54,00 zł
-15%
Działania z pomysłem. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 20
W magazynie
Ćwiczenia dla uczniów klas młodszych z trudnościami w uczeniu się matematyki oraz dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym z niepełnosprawnością intelektualną.
27,20 zł
32,00 zł
Na dzielenie sposób nowy, samo wchodzi ci do głowy. Łatwa nauka dzielenia
Wysyłka 1-3 dni
Autor proponuje innowacyjny sposób nauki dzielenia, wykorzystujący wierszyki i humorystyczne ilustracje, aby uczynić proces nauki przyjemnym dla dzieci. Poprzez skojarzenia i zabawne podejście do tematu, książka zapewnia, że dzielenie stanie się łatwe i zrozumiałe dla uczniów. Bazując na skuteczności poprzedniej publikacji autora dotyczącej tabliczki mnożenia, ta metoda ma na celu ułatwienie zrozumienia i opanowania dzielenia, dając rodzicom pewność, że ich dzieci będą pewne i kompetentne w rozwiązywaniu zadań dzielenia.
39,99 zł
Kapitan Nauka. Bazgraki i liczby
Wysyłka 1-3 dni
Przedstawiamy idealne zabawy do nauki liczenia w zakresie 10. Angażujące zadania graficzne o różnym stopniu trudności doskonalą koordynację oko-ręka,  spostrzeganie wzrokowe i grafopercepcję, czyli umiejętności niezbędne w rozwijaniu zdolności matematycznych.
26,90 zł