Metoda Dobrego Startu. Od wierszyka do literki (zeszyt 1 i 2)
zoom_out_map
-15%Pakiet

Metoda Dobrego Startu. Od wierszyka do literki (zeszyt 1 i 2)

Marta Bogdanowicz , Małgorzata Barańska , Małgorzata Jakacka

30,60 zł Brutto

29,14 zł Netto

36,00 zł -15%

Zamiast 32,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 30,60 zł
check W magazynie
tag_faces 61 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

W skład publikacji Od wierszyka do literki, należącej do serii "Metoda Dobrego Startu", wchodzą dwa zeszyty ćwiczeń zawierające materiał potrzebny do wprowadzenia 24 liter małych i wielkich. Litery uporządkowano zgodnie z kolejnością przyjętą w podręczniku dla klasy 0 pt. Wielka podróż sześciolatka autorstwa Małgorzaty Barańskiej i Ewy Jakackiej. Wierszyki napisane zostały w taki sposób, aby kilkakrotnie występowała w nich głoska odpowiadająca poznawanej literze.Stanowią one punkt wyjścia do ćwiczeń językowych, dotyczących przede wszystkim analizy i syntezy słuchowej (wyrazowej, sylabowej i głoskowej), ale także analizy wzrokowej (wyróżnianie określonej litery w tekście). Pamięciowe opanowanie tekstu ułatwi dzieciom wykonanie kolejnych ćwiczeń językowych, ruchowo-słuchowych, ruchowo-słuchowo-wzrokowych).


Szczegóły
Harmonia
9788371342042
Producent
Harmonia
Autor
Marta Bogdanowicz, Małgorzata Barańska, Małgorzata Jakacka
Data premiery
2013
ISBN
9788371342042
Format
A4
Stron
60+56
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
PUS. Sylabowe potyczki 3. Doskonalenie czytania

Sylabowe potyczki 3 to trzecia część mini serii książeczek PUS do nauki czytania metodą sylabową dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

25,41 zł
29,90 zł
Sylabami po Krakowie

Książka oparta jest na Symultaniczno-Sekwencyjnej Metodzie Nauki Czytania autorstwa Prof. Jagody Cieszyńskiej-Rożek.

44,10 zł
49,00 zł
Zestaw. Samogłoski

Zestaw służy do nauki czytania i pisania prostym drukiem samogłosek oraz klasyfikacji liter w odróżnieniu od wielkości i koloru. 

25,20 zł
28,00 zł
Elementarz rozwijający komunikację - książka
Nauka czytania jest jednym z podstawowych elementów stymulujących całościowy rozwój dziecka. Dzięki niej dziecko rozumie świat, mówi o nim, o swoich odczuciach,...
44,10 zł
49,00 zł
Michał idzie do szkoły

Opowiadania z propozycjami zabaw przygotowujących do czytania i pisania.

23,85 zł
26,50 zł
Moje pierwsze zdania z naklejkami. Zeszyt 2

Kolejny etap nauki czytania Metodą Symultaniczno-Sekwencyjną®, w którym dziecko uczy się nowych sylab poprzez zabawę z naklejkami. Kolorowe ilustracje i interaktywne elementy wspierają rozwój umiejętności czytelniczych, sprawiając, że nauka jest przyjemna i angażująca.

63,70 zł
65,00 zł
Terapia ręki od A do Z. Zrób jak ja

Zrób jak ja to pierwsza część zestawu Terapia ręki od A do Z. Składa się z krótkiego wstępu teoretycznego z opisem budowy ręki, analizatora kinestetyczno-ruchowego, analizy prawidłowej postawy podczas pisania oraz chwytu pisarskiego, autorskiego arkusza do terapii ręki i kart, na których przedstawiono 65 pozycji ćwiczeniowych.

38,25 zł
45,00 zł
Planowanie ruchu ręki

Ćwiczenia planowania ruchu ręki przygotowują do nauki pisania, stymulują sprawność manualną oraz koordynację wzrokowo-ruchową. 

38,70 zł
43,00 zł
Moje sylabki. Zestaw 5

Ćwiczenia do nauki czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną.

142,10 zł
145,00 zł
Zestaw. Kolory

Zestaw pomaga dzieciom w nauce kolorów, segregowaniu według barw, czytaniu globalnym oraz rozumieniu pytań i poleceń dotyczących kolorów.

27,00 zł
30,00 zł