Moje sylabki. Zestaw 2
Agnieszka Fabisiak-Majcher , Elżbieta Ławczys
Ćwiczenia do nauki czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną.
Program jest przeznaczony:
- dla przedszkolaków i uczniów zerówek, rozpoczynających naukę czytania,
- dla dzieci z dysleksją, jako pomoc w terapii zaburzeń komunikacji językowej.
Zawartość teczki:
- 60 kart ćwiczeń (sylaby otwarte ze spółgłoskami: S, Z, K, G, J, N, zestawy: samogłoska + sylaba otwarta, wyrazy do czytania globalnego, wyrazy dwusylabowe z sylab otwartych, zdania i proste teksty),
- szczegółowa instrukcja z opisem metody.
Moje sylabki. Zestaw 2
Nowe, zmienione wydanie:
- większa czcionka,
- współczesne ilustracje,
- prosty i praktyczny układ graficzny,
- dodatkowe ćwiczenia do układania, wycinania, wyklejania,
- pierwsze ćwiczenia do czytania ze zrozumieniem (zdania bez rysunków).
Program MOJE SYLABKI służy dzieciom od ponad dziesięciu lat. Umożliwia naukę czytania w najłatwiejszy sposób - sylabami.
W skład programu wchodzi pięć teczek z ćwiczeniami (MOJE SYLABKI, zestawy 1-5) oraz inne, zintegrowane z nimi publikacje.
Zestawy ćwiczeń zostały opracowane tak, by mogli z nich korzystać nauczyciele, logopedzi i pedagodzy oraz rodzice w czasie nauki i zabawy z dziećmi w domu.
Zestaw jest kompatybilny z pierwszym wydaniem MOICH SYLABEK. Części z drugiego i pierwszego wydania można mieszać ze sobą.
- Producent
- WIR
- Autor
- Agnieszka Fabisiak-Majcher, Elżbieta Ławczys
- Data premiery
- 2020
- ISBN
- 9788366422629
- Format
- A4
- Okładka
- teczka
feedback Zgłoś komentarz