Montessori + Dotykowy alfabet  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Montessori + Dotykowy alfabet

praca zbiorowa

Dotykowy alfabet to innowacyjna gra edukacyjna dla przedszkolaków, oparta na metodzie Montessori. Uczy rozpoznawania liter poprzez zmysł dotyku, rozwijając wyobraźnię przestrzenną i wspierając zdolności poznawcze dzieci w wieku 3-6 lat.

46,63 zł Brutto

37,91 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 93 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Montessori + Dotykowy alfabet - Lisciani

Dotykowy alfabet to nie tylko nauka liter, ale także rozwijanie wyobraźni przestrzennej poprzez rozpoznawanie liter za pomocą zmysłu dotyku. Ta gra edukacyjna dla przedszkolaków oparta na metodzie Montessori wykracza poza zwykłe naukowe podejście do alfabetu. W tej zabawie dzieci uczą się rozpoznawania liter jedynie poprzez dotyk, co stymuluje nietypowe sposoby myślenia. Takie zadania angażują umysł na wyższych poziomach, wspierając rozwój pamięci, wyobraźni przestrzennej oraz zdolności poznawczych. Wykorzystanie różnych zmysłów podczas nauki pozwala na skuteczniejsze przyswajanie wiedzy.

Dotykowy alfabet

został stworzony, inspirowany metodą edukacyjną włoskiej psycholożki Marii Montessori, z myślą o dzieciach w wieku 3-6 lat. Stanowi doskonałe narzędzie zarówno do użytku domowego, jak i do wykorzystania podczas zajęć przedszkolnych.

W zestawie znajduje się:

  • alfabet z wyciętymi literami,
  • pudełko dotykowe,
  • instrukcja.
Szczegóły
Lisciani
8008324086979
Wydawnictwo
Lisciani
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2021
ISBN
8008324086979
Format
255x190x60
Okładka
pudełko
Nr katalogowy
35397
Wiek
3-6
Zobacz także
chat Komentarze (0)