Język polski

-10%
Feluś i Gucio poznają literki
W magazynie
Zestaw zawiera kolorowe karty sensoryczne oraz interaktywne zabawy, które ułatwiają przygotowanie do nauki czytania i pisania. Dzieci mogą eksplorować świat liter, poznając duże i małe litery w dwóch językach. Starannie zaprojektowane karty i wysokiej jakości druk sprawiają, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem. Dodatkowo, w opakowaniu znajduje się poradnik z pomysłami na gry i zabawy, wspierający proces uczenia się.
58,49 zł
64,99 zł
Szarada. Słowna gra planszowa
W magazynie
Gra słowna polegająca na zdobywaniu punktów poprzez układanie wyrazów na planszy, z kamieni z literami i ich wartościami punktowymi. Plansza zawiera również pola premiowane. Uczestnicy tworzą słowa zgodne z zasadami gramatycznymi, unikając wielkich liter, skrótów oraz wyrazów wymagających cudzysłowu czy łącznika.
75,77 zł
Zakręcone litery - Gra edukacyjna
W magazynie
Dynamiczna gra planszowa, gdzie strzałka koła wskazuje literę, a gracze odpowiadają na pytania z kart, zaczynając odpowiedzi od tej właśnie litery. To doskonałe ćwiczenie pamięci, słownictwa i wiedzy ogólnej, które dostarcza emocji i radości. Celem gry jest udzielenie jak największej liczby poprawnych odpowiedzi i zdobycie jak największej ilości kart.
39,41 zł
Montessori + Dotykowy alfabet
W magazynie
Dotykowy alfabet to innowacyjna gra edukacyjna dla przedszkolaków, oparta na metodzie Montessori. Uczy rozpoznawania liter poprzez zmysł dotyku, rozwijając wyobraźnię przestrzenną i wspierając zdolności poznawcze dzieci w wieku 3-6 lat.
46,63 zł
Mówiące pióro - 500 pytań - Litery i słowa
W magazynie
Interaktywna gra dla przedszkolaków, pełna pytań i odpowiedzi, które rozwijają umiejętności i ciekawość najmłodszych. Zabawne pióro towarzyszy dzieciom, używając świateł i dźwięków, by inspirować do odkrywania tajemnic świata poprzez 60 różnorodnych zadań.
49,00 zł
Sylaby - Układanki
W magazynie
Interaktywna zabawa dla dzieci polegająca na łączeniu sylab z obrazkami, rozwijająca umiejętności czytania i pisania poprzez analizę dźwięków i obrazów.
25,00 zł
Magnetyczne części mowy - duży zestaw (10 części mowy)
Wysyłka 1-3 dni
Zestaw magnetycznych symboli z figurami geometrycznymi reprezentującymi różne części mowy jest interaktywnym narzędziem, które angażuje uczniów w identyfikację elementów języka na tablicy. Zawiera 66 symboli oraz tabliczki z nazwami części mowy, umożliwiając aktywne uczenie się w klasie.
390,00 zł
Literomania
Wysyłka 1-3 dni
Język polski bez problemów. Dzieci poznają litery, układają wyrazy i uczą się pisać.
64,00 zł
-15%
Memory językowe
W magazynie
Prosta i dobrze znana gra pamięciowa. Zawiera rozsypanki sylabowe, rebusy, kartoniki z parami wyrazów. 
38,25 zł
45,00 zł
-10%
Feluś i Gucio grają w literki. Gra edukacyjna
W magazynie
Gra edukacyjna wspierająca naukę czytania. Dzieci utrwalają znajomość liter korzystając z 14 przykładowych krzyżówek oraz tworząc własne.
62,99 zł
69,99 zł
Części mowy
Wysyłka 1-3 dni
Gra edukacyjna, w której trzeba wykazać się znajomością zasad gramatyki, refleksem, spostrzegawczością oraz zdolnością szybkiego czytania.
46,30 zł
Niezła ściema
Wysyłka 1-3 dni
Gra towarzyska, która sprawdza i ugruntowuje znajomość przysłów.
34,50 zł
Uczę się w mig! Czytam: 3 litery
Wysyłka 1-3 dni
Wspaniała gra, która rozwinie pamięć i spostrzegawczość Twojego dziecka. Dodatkowo pomoże mu w nauce czytania na podstawie 3-literowych wyrazów.
23,70 zł
Literówka
Wysyłka 1-3 dni
Słowna gra planszowa dla całej rodziny.
34,80 zł
Alfa Zulu
Wysyłka 1-3 dni
Ciekawa, familijna gra słowna, uniwersalna dla małych i dużych.
99,99 zł
Apomubeli. Kosmiczne Sylaby
W magazynie
Gra i pomoc dydaktyczna, która przyda się na początkowym etapie nauki czytania.
119,00 zł
-15%
Gra w zielone!
Wysyłka 1-3 dni
„Gra w zielone” to kooperacyjna, skojarzeniowa zabawa, w której uczestnicy wspólnie starają się odgadnąć jak najwięcej haseł i w ten sposób zdobyć jak najwyższy wynik.
76,46 zł
89,95 zł
-10%
Na końcu języka. Junior
W magazynie
Dziecięca wersja jednej z najlepszych gier imprezowych!
44,91 zł
49,90 zł
-10%
Feluś i Gucio grają w sylaby. Gra edukacyjna
W magazynie
Feluś i Gucio zapraszają do wspólnej zabawy w układanie sylab! Gra edukacyjna, która daje możliwość układania dwu- oraz trzysylabowych słów.
62,99 zł
69,99 zł
-10%
Łap za słówka! Gra karciana
Wysyłka 1-3 dni
Łap za słówka! Gra karcianato wesoła gra imprezowa, w której gracze wymyślają słowa na czas. 
Sprawdź, czy uda ci się napisać słowa, na które nie...
35,99 zł
39,99 zł
Gimatriks. Tutaj liczą się słowa
Wysyłka 1-3 dni
Gimatriks. Tutaj liczą się słowa! to wyjątkowa gra słowna, w której wygrywa ten, kto najlepiej liczy! Literom nadano wartości liczbowe, zatem układaj słowa tak, aby ich wartość odpowiadała wylosowanym liczbom. 
70,00 zł
Przymiotniki
Wysyłka 1-3 dni
Gra Przymiotniki może być doskonałym narzędziem do wykorzystania zarówno na zajęciach specjalistycznych, jak i podczas zabawy z dziećmi w domu. Oprócz...
39,99 zł