Mamo naucz mnie pisać - Litery pisane  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Mamo naucz mnie pisać - Litery pisane

praca zbiorowa

Zestaw do nauki pisania literek pisanych to idealne wsparcie dla dzieci w rozwijaniu umiejętności pisania. Zawiera 90 tafelków z ćwiczeniami, obejmując litery, dwuznaki, znaki interpunkcyjne i obrazki. Zalecany przez nauczycieli, ten kolorystycznie zróżnicowany zestaw ułatwia poprawne pisanie poprzez wielokrotne powtórzenia, a dołączone wskazówki dla rodziców pomagają w efektywnej nauce.

26,92 zł Brutto

21,89 zł Netto

block Chwilowo niedostępny
tag_faces 54 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Mamo naucz mnie pisać - Litery pisane - Remi

Jeżeli Twoje dziecko właśnie uczy się pisać, to ten zestaw może mu w tym pomóc. Idealny zestaw do nauki pisania literek pisanych, czyli takich, którymi dziecko posługuje się podczas pisania w zeszytach szkolnych. Dzięki tym ćwiczeniom Twoje dziecko bardzo szybko opanuje poprawne pisanie poszczególnych literek.

Litery pisane

to zestaw, który pomaga dzieciom w nauce pisania literek pisanych. Zestaw ten zalecany jest przez nauczycieli, jako ćwiczenie, które pomoże dzieciom szybko opanować poprawny zapis poszczególnych literek. Zestaw został stworzony przez nauczycieli klas od 0 do 3.

W skład zestawu wchodzi aż 90 tafelków obustronnie drukowanych ze 180 oznaczeniami, w tym:

  • 141 liter pisanych, zarówno dużych, jak i małych;
  • 14 dwuznaków takich jak m.in. sz, cz, rz, ch, dż;
  • 3 różne znaki interpunkcyjne (kropka, przecinek, znak zapytania);
  • 24 obrazki.

Do zestawu dołączono również wskazówki dla rodziców będące dla niego podpowiedzią, w jaki sposób pracować z dzieckiem z użyciem tego zestawu.

Zestaw zawiera kolorystyczny podział na samogłoski oraz spółgłoski, a zapamiętanie poprawnej pisowni ułatwiają wielokrotne powtórzenia.

W tej samej serii można znaleźć również drugą część zestawu pt. Litery drukowane, który pozwoli dziecku na opanowanie liter drukowanych, czyli takich, które dziecko czyta w książkach czy podręcznikach. Dzięki pracy z tymi zestawami dziecko nauczy się odróżniania liter pisanych od liter drukowanych.

Szczegóły
Remi
5906395455119
Wydawnictwo
Remi
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2016
ISBN
5906395455119
Format
88x155
Okładka
pudełko
Nr katalogowy
28970
Zobacz także
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
chat Komentarze (0)