Ortograffiti. Czytam, rozumiem, piszę. MIKS. Poziom 1. Klasy IV-V  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Ortograffiti. Czytam, rozumiem, piszę. MIKS. Poziom 1. Klasy IV-V

Danuta Chwastniewska

Seria "Ortograffiti" to zeszyt ćwiczeń adresowany do uczniów klas 4 i 5 oraz ich nauczycieli i rodziców, mający na celu wsparcie uczniów z dysleksją rozwojową w rozwijaniu umiejętności ortograficznych. Ćwiczenia łączą różne obszary rozwoju, w tym funkcje wzrokowe, słuchowo-językowe, koncentrację uwagi i logiczne myślenie, a także wspierają rozwijanie wiedzy i słownictwa uczniów. Zadania są zgodne z podstawą programową, obejmującą różne przedmioty szkolne.

62,08 zł Brutto

59,12 zł Netto

check W magazynie
tag_faces 124 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Seria "Ortograffiti" to zbiór ćwiczeń przeznaczonych dla uczniów klas 4 i 5 szkoły podstawowej, nauczycieli oraz rodziców. Jej głównym celem jest rozwijanie świadomości ortograficznej u uczniów, zwłaszcza tych, którzy mają trudności w czytaniu i pisaniu, takie jak dysleksja rozwojowa.

Ćwiczenia w zeszycie wspierają rozwijanie funkcji wzrokowych, słuchowo-językowych, koncentrację uwagi, pamięć, koordynację wzrokowo-ruchową, orientację przestrzenną, logiczne myślenie, techniki czytania oraz umiejętność poprawnego pisania i wyrażania się.

Zadania są zaprojektowane tak, aby poszerzały wiedzę i słownictwo uczniów, zwłaszcza tych z trudnościami w nauce, i łączą treści z programem nauczania w języku polskim oraz innych przedmiotach, takich jak matematyka, historia i przyroda.

Szczegóły
Operon
9788374616300
Wydawnictwo
Operon
Autor
Danuta Chwastniewska
Data premiery
2016
ISBN
9788374616300
Format
200x290
Stron
120
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)