Nowy
Geografia. Graficzne karty pracy dla klasy 6
W magazynie
Graficzne karty pracy sprawdzą się na lekcjach geografii w szkole, w edukacji domowej i podczas samodzielnego powtarzania materiału.
65,00 zł
Nowy
eduBEZtrudu. Szlaczki i literki
W dostawie
Książeczka, która pomoże dzieciom w nauce pisania poprzez ćwiczenie sprawności motorycznej i rysowanie szlaczków, a następnie liter. Książeczka zawiera również proste zadania, a szlaczki są oznaczone strzałkami, co ułatwia naukę.
6,99 zł
Nowy
eduBEZtrudu. Dzielenie. Klasa 2-3
W dostawie
Prosta i przystępna publikacja z serii eduBEZtrudu, która krok po kroku wyjaśnia zasady dzielenia wraz z liczbą wskazówek i przykładów. To wartościowe narzędzie dla dzieci, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu matematyki.
6,99 zł
Nowy
eduBEZtrudu. Ułamki. Klasa 4-5
W magazynie
Książeczka matematyczna dla dzieci, która pomaga zrozumieć ułamki i nauczyć się ich stosowania w prosty sposób. Zawiera liczne przykłady graficzne i ćwiczenia, zachęcające do nauki.
6,99 zł
Nowy
Egzamin ósmoklasisty z matematyki. Arkusze 2023-2024
W dostawie
Zbiór czterech arkuszy opracowanych pod kątem aktualnych wymagań egzaminacyjnych. W każdym z arkuszy zawarto zadania otwarte i zamknięte, a ich liczba i punktacja jest zgodna z wytycznymi CKE.
24,00 zł
Matematyka w liceum. Kodowane obrazki
W dostawie
Karty pracy dla uczniów liceum, które pomagają w powtórce i utrwaleniu wiadomości ze wszystkich działów matematyki.
25,00 zł
eduBEZtrudu. Kaligrafia. Klasa 1-3
W dostawie
Książeczka zawiera starannie przemyślane i opracowane ćwiczenia, które sprawią, że każde dziecko nauczy się pięknie i czytelnie pisać.
6,99 zł