Roztańczone, rozśpiewane, rozbawione przedszkole  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Roztańczone, rozśpiewane, rozbawione przedszkole

Magdalena Marcinkowska , Sylwia Reichel

Płyta "Roztańczone, rozśpiewane, rozbawione przedszkole" to zbiór 12 piosenek autorstwa Magdaleny Marcinkowskiej, idealny do kreatywnych zajęć z dziećmi przedszkolnymi. Utwory są związane z różnymi wydarzeniami przedszkolnymi i stanowią inspirację do przedstawień i zajęć z rodzicami. Nagrania zawierają wersje wokalne i instrumentalne, ułatwiając ich wykorzystanie. To cenny materiał dla nauczycieli i animatorów pracujących z małymi dziećmi.

27,00 zł Brutto

21,95 zł Netto

27,00 zł szt.

block Chwilowo niedostępny
tag_faces 54 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Roztańczone, rozśpiewane, rozbawione przedszkole
to propozycja muzyczna wspomagająca kreatywne prowadzenie zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Płyta zawiera 12 piosenek autorstwa Magdaleny Marcinkowskiej, znakomitego pedagoga pracującego z dziećmi w wieku przedszkolnym, specjalisty w dziedzinie muzyki i rytmiki.

Utwory są ściśle związane z kalendarzem imprez przedszkolnych: uroczystością pasowania na przedszkolaka, obchodami Dnia Babci i Dnia Dziadka, świętami Bożego Narodzenia i Wielkanocy; wiążą się tematycznie z porami roku. Mogą być inspiracją do tworzenia krótkich przedstawień, zajęć otwartych czy integracyjnych spotkań z rodzicami.

Roztańczone, rozśpiewane, rozbawione przedszkole

Wszystkie utwory zostały nagrane w dwóch wersjach: wokalnej i instrumentalnej, co z pewnością bardzo ułatwi ich wprowadzanie i naukę. Atrakcyjne aranżacje są miłe dla ucha i porywające do tańca. Płyta stanowi materiał metodyczny do warsztatów autorstwa Sylwii Reichel, znajdujących się w ofercie szkoleniowej KLANZY.

Warsztaty są adresowane do nauczycieli wychowania przedszkolnego, wczesnoszkolnego, animatorów kultury oraz wszystkich osób pracujących z małymi dziećmi. Prezentują opracowania choreograficzne piosenek zawartych na tej płycie, zabawy ruchowe, propozycje tematycznych prac plastycznych, będących niejednokrotnie atrakcyjnym rekwizytem tanecznym.

Roztańczone, rozśpiewane, rozbawione przedszkole CD:

1-2. Baranek z niteczki
3-4. Na łące
5-6. Muchy w nosie
7-8. Mamo, tato, co wy na to?
9-10. W kole
11-12. Jeżyk
13-14. Pajacyk
15-16. Czarodziejski świat
17-18. Bałwanki - rymowanki
19-20. Świąteczna gwiazdka
21-22. Telefon do przyjaciela
23-24. W karnawale

Szczegóły
Klanza
9788388644559
Wydawnictwo
Klanza
Autor
Magdalena Marcinkowska, Sylwia Reichel
Data premiery
2011
ISBN
9788388644559
Format
120x120
Stron
28
Zobacz także
chat Komentarze (0)