Słownik wyrazów obcych  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Słownik wyrazów obcych

Anna Popławska , Ewa Paprocka , Mateusz Burzyński

Słownik wyrazów obcych to doskonałe narzędzie dla uczniów i nauczycieli języka polskiego, zawierające zrozumiałe definicje i przykłady użycia słów obcego pochodzenia. Pomaga poszerzyć słownictwo i lepiej zrozumieć materiał z różnych dziedzin.

34,90 zł Brutto

33,24 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 70 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Słownik wyrazów obcych skupia się na słowach obcego pochodzenia, z którymi uczeń może się zetknąć na lekcjach języka polskiego, matematyki, historii czy geografii, jak również pojęcia z wielu innych dziedzin. Autorzy słownika są nauczycielami z wieloletnim doświadczeniem, co pozwoliło im stworzyć listę haseł i zrozumiałe definicje.

W słowniku znajdują się nie tylko wyrazy, które od dawna funkcjonują w języku polskim, ale także te, które pojawiły się niedawno. Autorzy starali się uwzględnić słowa używane w codziennym życiu i w mediach, aby uczniowie mogli zrozumieć ich znaczenie i kontekst.

Słownik jest świetnym narzędziem dla uczniów, którzy chcą mieć pewność co do znaczenia każdego słowa. Dzięki klarownym definicjom i przykładom użycia, mogą lepiej zrozumieć materiał na lekcjach i poszerzać swoją wiedzę. Jest to także pomocne dla nauczycieli, którzy chcą zapewnić uczniom wsparcie w zrozumieniu i opanowaniu słownictwa z różnych dziedzin.

Słownik wyrazów obcych

jest niezastąpionym źródłem informacji dla wszystkich uczących się i nauczających języka polskiego. Zachęcamy do jego wykorzystania w celu poszerzenia słownictwa i lepszego zrozumienia różnorodnych pojęć.

Szczegóły
Greg
9788373276413
Wydawnictwo
Greg
Autor
Anna Popławska, Ewa Paprocka, Mateusz Burzyński
Data premiery
2019
ISBN
9788373276413
Format
148x210
Stron
584
Okładka
twarda
chat Komentarze (0)