Wirus 2 Ewolucja + Wirus Halloween - Pakiet 2 gier karcianych  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%Pakiet

Wirus 2 Ewolucja + Wirus Halloween - Pakiet 2 gier karcianych

Domingo Cabrero , Carlos López , Santi Santisteban

Pakiet 2 gier karcianych to połączenie rozbudowanej wersji klasycznej gry, w której gracze muszą powstrzymać zmutowane wirusy przed rozprzestrzenieniem się, oraz dodatku Halloween, który wprowadza przerażające karty, dostarczając intensywnych emocji podczas rozgrywki.

32,21 zł Brutto

26,18 zł Netto

37,89 zł -15%

Zamiast 32,21 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 37,89 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 30,31 zł
check W magazynie
tag_faces 64 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Wirus 2 Ewolucja + Wirus Halloween - Pakiet 2 gier karcianych - Muduko - Domingo Cabrero, Carlos López, Santi Santisteban

Pakiet zawiera:

Wirus 2

to rozbudowana wersja klasycznej gry Wirus, która już zdobyła serca graczy na całym świecie.

Kiedy dotychczasowe strategie medyczne zaczęły przynosić efekty, sytuacja nagle się skomplikowała... Wirusy zaczęły ewoluować...

Dalsze analizy próbek przechowywanych w laboratorium odkryły, że wirusy uległy mutacji, stając się jeszcze bardziej odpornymi i agresywnymi. W obliczu tego nowego zagrożenia tradycyjne metody leczenia okazały się nieskuteczne. Aby powstrzymać zmutowane wirusy przed rozprzestrzenieniem się w populacji, konieczne jest zastosowanie eksperymentalnych szczepionek.

Twoim zadaniem będzie opanowanie obecnej epidemii i powstrzymanie zmutowanych wirusów przed dalszym rozprzestrzenianiem się. Wymieniaj się kartami z innymi graczami, przenoście wirusy do kwarantanny i nie zapomnijcie o odpowiednim przyodzianiu się w kombinezony ochronne.

Zawartość opakowania:

  • 35 kart,
  • instrukcja.

Wirus Halloween

Dodatek do gry Wirus! Nietoperze szaleją wśród szpitalnych korytarzy, a krwiożercze monstra przemierzają przestrzenie, wywołując panikę wśród personelu i pacjentów. Ta noc z pewnością będzie niezapomniana... Dodatek Halloween wprowadza do najbardziej zaraźliwej gry karcianej na świecie nowe, przerażające karty, które dostarczą dreszczyku emocji każdemu graczowi!

Zawartość opakowania:

  • 15 kart.
Szczegóły
Muduko
Wydawnictwo
Muduko
Autor
Domingo Cabrero, Carlos López, Santi Santisteban
Nr katalogowy
35527
Wiek
8+
Liczba graczy
2-6
Zobacz także
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
chat Komentarze (0)