Alfabet. Zabawy literami i głoskami. Ćwiczenia percepcji słuchowej (wydanie 2)  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Alfabet. Zabawy literami i głoskami. Ćwiczenia percepcji słuchowej (wydanie 2)

Marzena Mieszkowicz , Jolanta Łukowska

W nowym wydaniu zmieniona i ujednolicona została grafika.Program ALFABET to multimedialne zabawy na materiale obrazkowym, literowym, wyrazowym z jednoczesnymi...

86,10 zł Brutto

70,00 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 172 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis
W nowym wydaniu zmieniona i ujednolicona została grafika.

Program ALFABET to multimedialne zabawy na materiale obrazkowym, literowym, wyrazowym z jednoczesnymi zabawami dźwiękami mowy (głoskami). Zawiera obrazkowo-dźwiękową naukę liter i wyrazów, identyfikowania ich z głoskami. Powstał z myślą o zastosowaniu go jako pomocy dydaktycznej w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym do rozwijania gotowości szkolnej w zakresie czytania i pisania.

Program wprowadza dziecko w elementarny świat alfabetu (liter, głosek oraz wyrazów), uczy podstaw czytania i pisania, kształtuje gotowość do nauki czytania i pisania, pozwala ćwiczyć elementarne zdolności językowe, trenuje również znajomość pisowni. Mali użytkownicy uczą się nowych słów w sposób naturalny - najpierw poznając ich brzmienie i kojarząc je z obrazami, ćwiczą percepcję słuchową porównując słowa o podobnym brzmieniu. Ćwiczenia rozwijające analizator słuchowy połączone są z ćwiczeniami rozwijającymi analizator wzrokowy.

Program łączy w sobie fascynującą multimedialną zabawę z nauką liter i poznawaniem alfabetu. W 16 rozdziałach, zawierających mnóstwo ciekawych i przyjaznych dzieciom ćwiczeń, poznają one i skutecznie zapamiętają: kształt liter, słowa z nich zbudowane, pisownię, a także poprawną wymowę.

Program działa w systemie operacyjnym Windows.

Nie wymaga instalacji. http://www.ito.hg.pl/demo_alfabet_wydanie2_sklep.html

Szczegóły
Wydawnictwo
Usługi Informatyczne
Autor
Marzena Mieszkowicz, Jolanta Łukowska
chat Komentarze (0)