Dziady (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Dziady (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Adam Mickiewicz

Trwa proces studentów - filomatów. Wileńskie więzienie jest pełne młodych ludzi, którzy otwarcie przyznają się do tego, że są Polakami. Jeden z nich, Konrad, staje się wcieleniem niepodległości własnej ojczyzny.

22,95 zł Brutto

21,86 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 46 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Wydanie Dziadów kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Trwa proces studentów - filomatów. Wileńskie więzienie jest pełne młodych ludzi, którzy otwarcie przyznają się do tego, że są Polakami. Jeden z nich, Konrad, staje się wcieleniem niepodległości własnej ojczyzny. Nadchodzą niespodziewane wydarzenia, w których ważną rolę odegrają siły pozaziemskie, a na ziemi po raz kolejny zetrą się szatan i Bóg.

Szczegóły
Greg
9788373271838
Wydawnictwo
Greg
Autor
Adam Mickiewicz
Data premiery
2019
ISBN
9788373271838
Format
145x205
Stron
292
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)