Lektury

-10%
Mikołajek
W magazynie
"Mikołajek" to klasyczna seria literatury dziecięcej, obchodząca pięćdziesiątą rocznicę. Choć teraz w nowej odsłonie z większym formatem i nowymi okładkami, wciąż przyciąga czytelników różnych pokoleń swoimi przezabawnymi historiami.
35,99 zł
39,99 zł
Czytamy metodą sylabową. Cudowna podróż
Wysyłka 1-3 dni
Adaptacja znanej od pokoleń powieści "Cudowna podróż" Selmy Lagerlöf. Przygotowana z myślą o dzieciach, które czytają już samodzielnie, ale potrzebują ćwiczeń w płynności czytania.
9,98 zł
Czytamy metodą sylabową. Piotruś Pan
Wysyłka 1-3 dni
Adaptacja "Przygód Piotrusia Pana" Jamesa Matthew Barriego. Przygotowana z myślą o dzieciach, które czytają już samodzielnie, ale potrzebują ćwiczeń w płynności czytania.
9,98 zł
Lekturnik. Psie troski. Wypisy szkolne
Wysyłka 1-3 dni
Dzięki lekturnikowi praca z lekturą stanie się czystą przyjemnością, a żadne pytanie na lekcji nie będzie zaskoczeniem. Lekturnik to gwarancja najwyższych ocen w szkole i początek miłości do czytania!
9,95 zł
Podania i legendy polskie
Wysyłka 1-3 dni
Zbiorek opowieści, które opowiadają legendarne dzieje początku naszego państwa, historie władców, najważniejszych miast. Opowiadają o dobru i złu niosąc ponadczasowe, ważne przesłanie.
5,90 zł
Tędy i owędy (wydanie z naukowym omówieniem)
Wysyłka 1-3 dni
Tędy i owędy to zbiór gawęd wspomnieniowych, napisanych ze swadą i mistrzostwem językowym przez Melchiora Wańkowicza - autora uważanego za niekwestionowanego...
39,98 zł
Księga dżungli (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)
Wysyłka 1-3 dni
Pewnego dnia Mama Wilczyca jest zmuszona zająć się kolejnym dzieckiem. Jest ono niezwykłe - to "ludzkie szczenię". Mały Mowgli, czyli Żabka, budzi zachwyt Wilczycy, a potem całego plemienia wilków.
19,95 zł
Mały Książę (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)
Wysyłka 1-3 dni
Małego Księcia nie trzeba nikomu przedstawiać. Ten chłopiec od lat uczy, jak patrzeć na świat oczami dziecka, jak nie zatracić wrażliwości i wyobraźni, czym jest prawdziwa przyjaźń i miłość.
11,95 zł
Bajki La Fontaine (oprawa twarda)
Wysyłka 1-3 dni
Jean de la Fontaine to francuski pisarz, który zyskał wieczną sławę wierszowanymi bajkami dla dzieci. Przedstawiamy zbiór jego najpopularniejszych utworów.
17,98 zł