Dziennik zajęć psychologa szkolnego  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Dziennik zajęć psychologa szkolnego

Dziennik zajęć psychologa szkolnego to narzędzie spełniające wymogi MEN, ułatwiające rejestrowanie działań psychologa, planowanie spotkań, oraz dokumentowanie aktywności zawodowych, przeznaczone dla obsługi 34 uczniów.

21,26 zł Brutto

17,28 zł Netto

25,01 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 25,01 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 21,26 zł
check W magazynie
tag_faces 43 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Publikacja ułatwi rejestrację oraz dokumentowanie wszystkich kluczowych działań psychologa szkolnego zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 sierpnia 2017 r. w sprawie sposobu prowadzenia przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki dokumentacji przebiegu nauczania, działalności wychowawczej i opiekuńczej oraz rodzajów tej dokumentacji (Dz.U. z 2017 r. poz. 1646) z uwzględnieniem ewentualnych późniejszych zmian.

W publikacji znajdziesz:

  1. Terminarz pracy psychologa: Praktyczny kalendarz, który pomoże Ci skutecznie planować swoje zadania i spotkania z uczniami, nauczycielami, oraz innymi pracownikami szkoły.

  2. Wzór zgody na stałe spotkania z psychologiem: Gotowy szablon zgody, który ułatwi formalności związane z organizacją regularnych konsultacji z uczniami oraz ich rodzicami.

  3. Miejsce na rejestrację innych aktywności: Możliwość rejestrowania dodatkowych działań, takich jak uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach, konferencjach, czy superwizjach, co pomoże Ci śledzić i udokumentować swój rozwój zawodowy.

  4. Rejestracja do 34 uczniów: Dziennik przygotowany jest z myślą o pracy z dużą liczbą uczniów, pozwalając Ci na skrupulatne śledzenie postępów każdego z nich.

Dziennik zajęć psychologa szkolnego

to nie tylko narzędzie do dokumentowania pracy psychologa, ale również wsparcie w spełnianiu obowiązków zawodowych zgodnie z wymogami MEN. Dzięki temu dziennikowi będziesz mógł efektywniej i świadomie zarządzać swoją pracą, a także zapewnić pełne spełnienie przepisów regulujących pracę psychologa szkolnego.

Szczegóły
Harmonia
5907377431480
Wydawnictwo
Harmonia
Data premiery
2023
ISBN
5907377431480
Format
A4
Stron
120
Okładka
miękka
Zobacz także
chat Komentarze (0)