eduBEZtrudu. Ułamki. Klasa 4-5  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

eduBEZtrudu. Ułamki. Klasa 4-5

Maria Zagnińska

Książeczka matematyczna dla dzieci, która pomaga zrozumieć ułamki i nauczyć się ich stosowania w prosty sposób. Zawiera liczne przykłady graficzne i ćwiczenia, zachęcające do nauki.

6,99 zł Brutto

6,66 zł Netto

check W magazynie
tag_faces 14 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Ta książeczka matematyczna to doskonałe narzędzie dla dzieci, które mają problemy z ułamkami.

Ułamki

Publikacja uczy, jak zrozumieć pojęcie ułamka i jak posługiwać się nim w sposób intuicyjny. Dzięki dokładnym wyjaśnieniom teoretycznym i graficznym przykładom, dzieci opanują umiejętność dodawania i odejmowania ułamków, skracania i rozszerzania ich, a także poznają podstawy wiedzy o ułamkach dziesiętnych.

Książeczka zawiera liczne ćwiczenia, które pomogą w nauce, a jej kolorowa i estetyczna oprawa graficzna zachęca do rozwiązywania zadań.

eduBEZtrudu

to seria książek edukacyjnych dla młodszych uczniów klas podstawowych, która ma na celu rozwijanie podstawowych umiejętności, takich jak ładne i czytelne pisanie, podstawowe działania matematyczne i działania na ułamkach.

Książki z serii "EduBEZtrudu" są przygotowane merytorycznie, zawierają liczne przykłady i objaśnienia, co pozwala na łatwe zrozumienie tematu. Dodatkowo w książkach znajdują się kolorowe ilustracje, które sprawiają, że nauka jest nie tylko prostsza, ale również bardzo przyjemna.

Szczegóły
Greg
9788381860352
Wydawnictwo
Greg
Autor
Maria Zagnińska
Data premiery
2023
ISBN
9788381860352
Format
170x245
Stron
32
Okładka
miękka
Nr katalogowy
34007
Zobacz także
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
chat Komentarze (0)