Gimnastyka buzi na wesoło  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Gimnastyka buzi na wesoło

Iwona Rutkowska-Błachowiak

Zeszyt logopedyczny zawierający opowiadania, których celem jest usprawnienie narządów mowy poprzez ćwiczenie mięśni warg i języka.

10,00 zł Brutto

9,52 zł Netto

check W magazynie
tag_faces 20 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Gimnastyka buzi na wesoło. Ćwiczenia narządów mowy dla dzieci

Gimnastyka buzi na wesoło to zeszyt logopedyczny otwierający serię przeznaczoną do ćwiczeń z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Pomoc logopedyczna zawiera 15 tekstów, których celem jest usprawnienie narządów mowy. Historyjki o różnej tematyce pozwalają uatrakcyjnić żmudne dla dziecka ćwiczenia mięśni języka i warg. Gimnastyka na wesoło — ćwiczenia narządów mowy oprócz opowiadań zawiera czarno-białe rysunki tematycznie związane z historyjkami, które po dobrze wykonanym ćwiczeniu dziecko może pokolorować. Przy każdym tekście zamieszczone są dodatkowe uwagi przeznaczone dla osób prowadzących ćwiczenia.

Gimnastyka buzi na wesoło to znakomita pomoc logopedyczna, adresowana zarówno do przedszkolaków, jak i do uczniów początkowych klas szkoły podstawowej.

Książka jest wydana w przystępnej i obrazowej formie. Ćwiczenia mają na celu usprawnianie narządów odpowiedzialnych za artykulację (mowę).

Każdy z tekstów zawartych w prezentowanej książce zaopatrzony jest w dodatkowe uwagi adresowane do logopedów, wychowawców lub rodziców dziecka.

Szczegóły
Bonami
9788362298884
Wydawnictwo
Bonami
Autor
Iwona Rutkowska-Błachowiak
Data premiery
2017
ISBN
9788362298884
Format
B5
Stron
32
Okładka
miękka
Nr katalogowy
32130
Zobacz także
chat Komentarze (0)