Buzi gimnastyka w wierszykach  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Buzi gimnastyka w wierszykach

Izabela Jackowska

Zeszyt logopedyczny zawierający wierszyki i rymowanki, których celem jest usprawnienie narządów mowy poprzez ćwiczenie ruchów języka i warg, robienie min oraz wydawanie odgłosów.

10,00 zł Brutto

9,52 zł Netto

block Chwilowo niedostępny
tag_faces 20 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Buzi gimnastyka w wierszykach. Ćwiczenia narządów mowy dla dzieci

Buzi gimnastyka w wierszykach to kontynuacja zabaw logopedycznych zawartych w książeczkach:

  • "Gimnastyka buzi na wesoło",
  • "Plamki, kropki i kropelki",
  • "Dudni, stuka czy puka?".

Pomoc logopedyczna zawiera 12 wierszyków i rymowanek, które mają na celu usprawnienie narządów mowy poprzez ćwiczenie ruchów języka i warg, robienie min oraz wydawanie odgłosów.

Buzi gimnastyka w wierszykach – ćwiczenia narządów mowy oprócz wierszyków i rymowanek, zawiera czarno-białe rysunki, które w zabawny sposób ilustrują sposób ułożenia języka i układ warg. Rysunki te po dobrze wykonanym ćwiczeniu dziecko może pokolorować.

Buzi gimnastyka w wierszykach to znakomita pomoc logopedyczna, adresowana już do dzieci od 2 roku życia, przedszkolaków i do uczniów początkowych klas szkoły podstawowej.

Książka jest wydana w przystępnej i obrazowej formie. Ćwiczenia mają na celu usprawnianie narządów odpowiedzialnych za artykulację (mowę).

Każdy z tekstów zawartych w prezentowanej książce zaopatrzony jest w dodatkowe uwagi adresowane do logopedów, wychowawców lub rodziców dziecka.

Szczegóły
Bonami
9788362298419
Wydawnictwo
Bonami
Autor
Izabela Jackowska
ISBN
9788362298419
Format
B5
Stron
32
Okładka
miękka
Nr katalogowy
32131
Zobacz także
chat Komentarze (0)