Logopedia

Logopedia jako nauka specjalizuje się w ocenie, diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń komunikacji (zaburzenia mowy i języka), zaburzeń poznawczo-komunikacyjnych, zaburzeń głosu i zaburzeń połykania. Logopedia odgrywa również ważną rolę w diagnostyce i leczeniu zaburzeń ze spektrum autyzmu (często w zespole z pediatrami i psychologami). Jeżeli szukasz wartościowych materiałów związanych z logopedią, to zapoznaj się z ofertą księgarni Edukacyjna.pl

-15%Nowy
Dzielę i łączę litery, sylaby, wyrazy
W dostawie
Ćwiczenia dla młodzieży i dorosłych z trudnościami językowymi.Tekst opisuje publikację zawierającą różnorodne ćwiczenia usprawniające funkcje językowe i poznawcze, dedykowane osobom z zaburzeniami językowymi oraz dzieciom i młodzieży. Zadania mają na celu poprawienie koncentracji uwagi, percepcji, koordynacji ruchowej i myślenia matematycznego.
16,92 zł
19,90 zł
Nowy
Afazja. Ćwiczenia językowe dla dzieci. Część 3
W dostawie
Publikacja oferuje różnorodne ćwiczenia, które pomagają usprawnić umiejętności językowe, czytanie, zapamiętywanie, myślenie kategoryzacyjne i ruch ręki. Każde ćwiczenie jest opisane w szczegółowy sposób dla terapeuty lub rodzica, by umożliwić efektywną i skuteczną pracę z dzieckiem.
65,00 zł
-15%Nowy
Logopedia wieku rozwojowego
W magazynie
Książka jest specjalistycznym przewodnikiem po kluczowych dyscyplinach naukowych związanych z logopedią i zawiera praktyczne wskazówki dotyczące diagnozy i terapii zaburzeń komunikacji u dzieci. Jest skierowana do początkujących logopedów i neurologopedów, jak również do doświadczonych specjalistów chcących poszerzyć swoją wiedzę.
84,15 zł
99,00 zł
Progesty. Kraina Słów
W dostawie
Pomoc dydaktyczna, stworzona dla dzieci w wieku poniemowlęcym oraz wczesnoprzedszkolnym, która umożliwia terapię logopedyczną z wykorzystaniem metody PROGESTÓW.
490,00 zł
Pucio rośnie zdrowo
W dostawie
Celem tej interaktywnej książki jest wyrabianie zdrowych nawyków u dzieci.
29,99 zł