Ja i mój świat. Historyjki społeczne  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Ja i mój świat. Historyjki społeczne

Carol Gray , Abbie Leigh

Książka skupia się na ponad 150 krótkich opowieściach, które pomagają dzieciom ze spektrum zaburzeń autystycznych rozwijać umiejętności społeczne i samoobsługowe. Tekst jest uzupełniony kreskowymi ilustracjami, a wstęp zawiera praktyczne wskazówki dla rodziców i opiekunów dotyczące wykorzystania materiału.

35,00 zł Brutto

33,33 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 70 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

W ciągu ostatnich dziesięciu lat podejście Carol Gray do uczenia dzieci ze spekrtum zaburzeń autystycznych umiejętności współżycia społecznego i umiejętności samoobsługi poprzez opowiadanie im historyjek społecznych, utrwaliło się jako niezwykle skuteczne. Historyjki zawarte w niniejszej książce mają formę króciutkich opowieści, które prowadzą dziecko krok po kroku do opanowania podstawowych czynności, takich jak mycie zębów, kąpiel, przyzwyczajanie się do nowego ubrania. Pomagają również dzieciom zrozumieć różne doświadczenia, takie jak pójście do szkoły, zakupy, wizyta u lekarza. Historyjki zostały stworzone z myślą o dzieciach w wieku od lat dwóch do sześciu, ale książka jest pożytecznym elementarzem społecznych umiejętności dla wszystkich dzieci, zwłaszcza tych ze spektrum zaburzeń autystycznych.

"Ja i mój świat" zawiera ponad 150 opowiadań, do których wizualny odpowiednik tekstu tworzą kreskowe ilustracje Seana McAndrewa. We wstępie zawarto pożyteczne wskazówki dla rodziców i opiekunów, w jaki sposób najlepiej wykorzystać książkę.

Szczegóły
Fraszka Edukacyjna
9788388839078
Wydawnictwo
Fraszka Edukacyjna
Autor
Carol Gray, Abbie Leigh
Data premiery
2015
ISBN
9788388839078
Format
165x240
Stron
140
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)