-15%Nowy
Dzielę i łączę litery, sylaby, wyrazy
W dostawie
Ćwiczenia dla młodzieży i dorosłych z trudnościami językowymi.Tekst opisuje publikację zawierającą różnorodne ćwiczenia usprawniające funkcje językowe i poznawcze, dedykowane osobom z zaburzeniami językowymi oraz dzieciom i młodzieży. Zadania mają na celu poprawienie koncentracji uwagi, percepcji, koordynacji ruchowej i myślenia matematycznego.
16,92 zł
19,90 zł
Nowy
Lęk u dzieci ze spektrum autyzmu
W dostawie
Praktyczny przewodnik dla rodziców, nauczycieli i terapeutów, którzy chcą pomóc dzieciom z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w radzeniu sobie z lękiem. Autor, Christopher Lynch, opisuje pięć najważniejszych czynników, które są źródłem lęku u dzieci i oferuje praktyczne wskazówki, jak pomóc dziecku uspokoić ciało i umysł.
41,90 zł
Nowy
Moje dziecko z autyzmem
W dostawie
Poradnik dla rodziców dziecka z autyzmem, który opowiada o szoku i niepewności związanych z diagnozą, ale także odkrywaniu, że życiowa podróż z autystycznym dzieckiem może być niezwykła. Autorzy zachęcają do akceptacji dziecka takim, jakie jest oraz do pisania własnej historii, która będzie uwzględniać jego potrzeby i możliwości.
49,90 zł
-15%Nowy
Budowanie komunikacji i samodzielności u dzieci w spektrum autyzmu
W dostawie
Książka przedstawiająca różne przypadki dzieci z autyzmem i ich trudności z rozwojem mowy, oraz proponująca strategie i cele terapeutyczne dla każdego indywidualnego dziecka. Skierowana do logopedów, terapeutów, nauczycieli oraz rodziców, którzy chcą pomóc dziecku z autyzmem w rozwijaniu jego umiejętności językowych i umożliwieniu mu skutecznej komunikacji z innymi.
50,15 zł
59,00 zł
Nowy
Autystyczny świat Tymka
W dostawie
Opowieść o Tymku, sześciolatku z autyzmem, ukazuje, że każdy z nas jest inny i potrzebuje innego podejścia, aby czuć się akceptowanym i zrozumianym. Tymek ma wiele talentów i zainteresowań, jednak często ma trudności z komunikacją i interakcją z innymi. Wspieranie go w jego pasjach i rozwijanie umiejętności społecznych jest kluczem do jego sukcesu i szczęścia, co jest istotne dla wszystkich dzieci uczących się funkcjonować w społeczeństwie.
29,99 zł
Nowy
Pozwól mu się zagubić
W dostawie
Książka dotyczy różnych aspektów samodzielności i poczucia własnej wartości u osób z niepełnosprawnością intelektualną, zawiera praktyczne porady i materiały do indywidualnej pracy oraz wywiady z ekspertami. Jest to wartościowe źródło wiedzy dla rodziców, opiekunów, nauczycieli i innych osób związanych z tą grupą.
50,00 zł
Nowy
Choroba Alzheimera
W dostawie
45 pomysłów na aktywizację seniorów. Poradnik dla opiekunów.
56,00 zł
-15%
W stronę samodzielności
W magazynie
Materiały do oceny i nauczania czynności samoobsługowych u osób z autyzmem, niepełnosprawnością intelektualną lub niepełnosprawnością złożoną.
72,25 zł
85,00 zł
-15%
Autyzm w mojej rodzinie
W magazynie
Dziennik dla rodzeństwa dzieci z ASD.
33,92 zł
39,90 zł
-18%
Eduterapeutica Lux. Niepełnosprawność intelektualna i ASD
W dostawie
Ćwiczenia interaktywne wraz z kartami do nauki samodzielności stanowiące wsparcie dla terapeutów, nauczycieli, opiekunów i rodziców w kształtowaniu podstawowych umiejętności dzieci i nastolatków z niepełnosprawnością intelektualną i ASD.
1 959,80 zł
2 390,00 zł
-18%
Eduterapeutica Lux. Specjalne potrzeby edukacyjne. 1-3
W dostawie
Pakiet pomagający wychowawcom oraz specjalistom radzić sobie z problemami uczniów w wieku 7-10 lat przejawiającymi ryzyko: dysleksji, dysgrafii, dysortografii, dyskalkulii.
2 369,80 zł
2 890,00 zł
-18%
Eduterapeutica Lux. Specjalne potrzeby edukacyjne. 4-8
W dostawie
Program multimedialny, który wzbudza zainteresowanie uczniów. Motywuje ich do aktywnego udziału w zajęciach terapii pedagogicznej i systematycznego treningu.
2 369,80 zł
2 890,00 zł