Karty. Rozwijamy mowę i myślenie dziecka - część 14. Zwierzęta w ZOO
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Karty. Rozwijamy mowę i myślenie dziecka - część 14. Zwierzęta w ZOO

praca zbiorowa , 5900238481303

Gra typu "Memory" i "Piotruś" z zestawem innych zabaw i ćwiczeń dla dzieci.

12,66 zł Brutto

10,30 zł Netto

14,90 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 14,90 zł
new_releases W dostawie
tag_faces 25 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Karty "Rozwijamy mowę i myślenie dziecka" to kolejna gra typu "Memory" i "Piotruś" z zestawem innych zabaw i ćwiczeń dla dzieci. Gra zawiera 24 talie, które są posegregowane tematycznie w trzech zestawach. W każdej talii znajduje się 13 par obrazków (i 1 para "Piotrusia"), które różnią się pomiędzy sobą co najmniej jednym szczegółem. Wszystkie talie zawierają 312 par obrazków.

Oprócz znanych gier typu "Piotruś" i "Memory" proponujemy Państwu zestaw zabaw i ćwiczeń rozwijających myślenie i język dziecka. Znajdują się tu zabawy dla dzieci najmłodszych i ćwiczenia językowe dla dzieci starszych oraz ćwiczenia usprawniające dla dzieci z problemami w zakresie różnych funkcji.

Talie kart dostępne są także w zestawach:

ZESTAW I
  1. ZABAWKI
  2. PRZYBORY SZKOLNE
  3. JEDZENIE
  4. CIAŁO
  5. ZAWODY
  6. OWOCE
  7. WARZYWA
  8. OSOBY
ZESTAW II
  1. UBRANIE CZ. 1
  2. UBRANIE CZ. 2
  3. POJAZDY
  4. DODATKI
  5. ZWIERZĘTA NA WSI
  6. ZWIERZĘTA W ZOO
  7. ZWIERZĘTA W LESIE
  8. ZWIERZĘTA INNE
ZESTAW III
  1. POKÓJ CZ. 1
  2. POKÓJ CZ. 2
  3. KUCHNIA CZ. 1
  4. KUCHNIA CZ. 2
  5. ŁAZIENKA CZ.1
  6. ŁAZIENKA CZ. 2
  7. DOM
  8. PRZEDMIOTY W DOMU

Szczegóły
Komlogo
5900238481303
Producent
Komlogo
Autor
5900238481303
praca zbiorowa
Data premiery
2007
Nr katalogowy
13090
chat Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Karty logopedyczny Piotruś - cz. 17. Głoska B

Karty logopedyczny Piotruś - cz. 17. Głoska B Talia zawiera materiał obrazkowy do utrwalania głoski b w słowach. Część 17. Logopedyczny Piotruś. 

15,22 zł
17,90 zł
Logopedyczne gry planszowe. Stonoga Sabina. Pszczółki Pracusie

Stonoga Sabina i Pszczółki Pracusie to gry planszowe wspierające rozwój mowy u dzieci poprzez naukę głosek "s", "l" i "r". Oferują trzy poziomy trudności, angażując umiejętności percepcyjne i logiczne. Gry mogą być wykorzystane w domu, przedszkolu lub szkole, zapewniając zabawę dla 2-4 graczy.

41,65 zł
49,00 zł
Pucio. Gdzie to położyć?

Kolejna zabawka z Puciem to sprzyjające rozwojowi myślenia i mowy malucha spotkanie z ulubioną postacią! 

44,99 zł
49,99 zł
Głoski do zabawy. Gra logopedyczna

Gra logopedyczna kształcąca słuch fonemowy (umiejętność analizy i syntezy głoskowej wyrazów) oraz koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową, koncentrację słuchową - umiejętności bardzo ważne w nauce czytania i pisania.

27,45 zł
30,50 zł
Memo elki

Zestaw Memo elki to 72 kartoniki (36 par) z obrazkami, których atrybuty zawierają w swej nazwie słowo z głoską l.

32,40 zł
36,00 zł
Nazwij i wrzuć! Worek Mikołaja

Magiczne pudełko-skarbonka „Nazwij i wrzuć!” umożliwia poczucie atmosfery świąt i zapewnia zabawę przygotowującą do wspólnego spędzenia czasu wokół choinki.

89,00 zł
Gry, wierszyki i bajki logopedyczne

W publikacji: 40 autorskich wierszyków i bajek logopedycznych wraz z ćwiczeniami ponad 20 gotowych kart pracy wraz z planszami g

49,90 zł
MóWiMy. Do mi no rzeczowniki

Zestaw „Do mi no rzeczowniki” zawiera karty z wyrazami dwusylabowymi i stanowi uzupełnienie pracy z „Zeszytem ćwiczeń do rozwoju mowy” cz.2.

44,90 zł