Krzyżacy (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Krzyżacy (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Henryk Sienkiewicz

W tynieckiej gospodzie "Pod Lutym Turem" dwaj rycerze z Bogdańca, Maćko i jego synowiec, młodziutki Zbyszko, spotykają się z dworem księżnej Anny Danuty. Zbyszko od pierwszego wejrzenia zakochuje się w jednej z dwórek księżnej, Danusi.

31,90 zł Brutto

30,38 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 64 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Wydanie Krzyżaków kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

W tynieckiej gospodzie "Pod Lutym Turem" dwaj rycerze z Bogdańca, Maćko i jego synowiec, młodziutki Zbyszko, spotykają się z dworem księżnej Anny Danuty. Zbyszko od pierwszego wejrzenia zakochuje się w jednej z dwórek księżnej, Danusi. Nie spodziewa się, jak bardzo dziewczyna zostanie skrzywdzona przez Krzyżaków, jeszcze nie wie, że w wielkiej wojnie z Zakonem, która wkrótce się rozegra on, Zbyszko, weźmie udział również z osobistych powodów.

Szczegóły
Greg
9788373271821
Wydawnictwo
Greg
Autor
Henryk Sienkiewicz
Data premiery
2017
ISBN
9788373271821
Format
145x205
Stron
600
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)