Kulki edukacyjne  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-5%

Kulki edukacyjne

Kulki edukacyjne rozwijają zmysły, zwłaszcza zmysł dotyku. Uwrażliwiają na różnorodność faktur, rozwijają czucie w palcach, zachęcają do samodzielnych działań i zdobywania doświadczeń drogą empiryczną i polisensoryczną.

952,85 zł Brutto

774,67 zł Netto

1 003,00 zł -5%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 1 003,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 952,85 zł
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 1906 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Kulki edukacyjne
rozwijają zmysły, zwłaszcza zmysł dotyku. Uwrażliwiają na różnorodność faktur, rozwijają czucie w palcach, zachęcają do samodzielnych działań i zdobywania doświadczeń drogą empiryczną i polisensoryczną.

Szczególną zaletą tej zabawki jest jej wpływ na rozwój komunikacji werbalnej dzieci - rozwijanie słownictwa, umiejętność wyrażania odczuć i charakterystycznych cech przedmiotów i różnych materiałów oraz ich struktur. Ponadto wyzwalają silne pozytywne emocje oraz rozwijają wyobraźnię.

Zabierz kulkę w dłonie i trzymaj tak długo, aż poczujesz jej różne cechy. Spróbuj teraz porównać ich różne cechy - wagę, powierzchnię-teksturę, temperaturę, dźwięk (przy odbijaniu, spadaniu). Aby mocniej doświadczyć wszystkich doznań załóż na oczy opaskę lub po prostu zamknij oczy. Dziecko powinno opisać wrażenia i skojarzenia, określić cechy rozwijając w ten sposób słownictwo i wyobraźnię. Inna forma gry - to umieszczenie po jednej z każdego rodzaju kulek w osobnych woreczkach (dziecko ich nie widzi). Dziecko chwyta jedną z pozostałych par kulek i trzymając w ręku ma za zadanie drugą ręką odnaleźć taką samą kulkę w woreczku.

Zawartość:

  • 7 par identycznych kulek wykonanych z różnych materiałów - drewna, filcu, kamienia, szkła, korka, gumy, metalu
  • drewniana skrzynka

Kulki mają 4 cm średnicy, co jest idealną wielkością dla ręki dziecka i daje komfort psychiczny.

Szczegóły
Pilch
Wydawnictwo
PILCH
Okładka
pudełko z drewna
Zobacz także
chat Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii: